- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Дев’ята сесія обласної ради

Posted By Модератор On 17.09.2021 @ 10:57 In В обласній раді | No Comments

10 вересня під орудою голови обласної ради Олександра Сича і за участі голови облдержадміністрації Світлани Онищук відбулося чергове пленарне засідання дев’ятої сесії обласної ради VIII демократичного скликання. За рекомендацією президії обласної ради до порядку денного сесії внесли 44 питання.

Перед початком засідання присутні хвилиною мовчання вшанували українців – жертв примусового виселення з Лемківщини, Надсяння, Холмщини, Південного Підляшшя, Любачівщини, Західної Бойківщини у 1944-1951 роках, День пам’яті яких відзначають кожної другої неділі вересня.

Відповідно до плану роботи обласної ради депутати заслухали інформацію про виконання обласного бюджету за перший квартал 2021 року, інформацію керівника обласної прокуратури та начальника головного управління Національної поліції про результати діяльності відповідних структурних підрозділів у першому півріччі 2021 року. Водночас директор департаменту охорони здоров’я ОДА поінформував депутатський корпус про стан надання медичної допомоги пацієнтам із туберкульозним захворюванням і про ситуацію та стан надання меддопомоги хворим на розлади психіки і поведінки.

Реагуючи на актуальні суспільно-політичні та соціально-економічні проблеми, обласна рада схвалила три звернення до центральних органів державної влади. Вони стосуються необхідності відзначення на державному рівні 1125-річчя міста Галича, потреби у невідкладному врегулюванні кризової ситуації, яка склалася у місцевих бюджетах у зв’язку зі зростанням ціни на природний газ для бюджетних установ, а також фінансування будівництва пункту пропуску на українсько-румунському кордоні на території Івано-Франківської області.

У зв’язку із завершенням у 2021 році низки обласних програм на сесії обласної ради затвердили сім нових. Серед них, зокрема, програма, заходи якої спрямовані на підготовку та гідне відзначення на обласному рівні 1125-річчя з часу першої письмової згадки про місто Галич.

Серед інших рішень, які схвалив депутатський корпус – питання, які регулюють трудові, майнові та земельні відносини, інформує пресслужба обласної ради.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2021/09/devyata-sesiya-oblasnoji-rady/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.