Газета по-надвірнянськи
 

Дмитро Втерковський – «Кращий роботодавець року»

9 вересня 2021, 14:19 | Рубрика: Акцент Версія для друку Версія для друку 450 переглядів

Напередодні Дня підприємця України, який відзначають щороку 5 вересня, в Івано-Франківську нагородили переможців обласного огляду-конкурсу на звання «Кращий роботодавець року».

Відзнаки вручила голова Івано-Франківської ОДА Світлана Онищук. Вона зазначила, що за ініціативи виконавчого комітету обласної тристоронньої соціально-економічної ради в Івано-Франківщині знову відновлено проведення обласного огляду-конкурсу на звання «Кращий роботодавець року». – Його проведення сприятиме збереженню та створенню нових робочих місць, заохоченню роботодавців до підвищення продуктивності праці, забезпеченню гідної оплати праці, впровадженню комплексного та системного підходу до створення належних умов праці, – мовила Світлана Онищук.

Відзнаки «Кращий роботодавець року» удостоєний, зокрема, і наш краянин, переріслянець Дмитро Втерковський, головний директор ДП «Виробниче об’єднання «Карпати».

Загалом кращими визнано 35 роботодавців у номінаціях: промисловість, сільське і лісове господарство, торгівля, готельно-ресторанний бізнес, будівництво і транспорт, надання медичних послуг. А всього на конкурс подано 170 заявок, повідомила ОДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!