Газета по-надвірнянськи
 

Дорога надвірнянська родино!

9 вересня 2021, 14:47 | Рубрика: Свята Версія для друку Версія для друку 450 переглядів

макет-для-перегляду-в-газет

Вітаю Вас із 432-ю річницею першої письмової згадки про наше місто.

Це – свято кожного з нас, хто народився, живе і працює тут, і для кого місто стало другою малою батьківщиною.

Нині Надвірна – невіддільна частина сучасної України.

Талановиті, щирі і працьовиті жителі є нашою найбільшою гордістю, цінністю міста. Низький уклін всім надвірнянцям, які своїми вміннями, знаннями та здібностями примножують надбання минулих поколінь, котрі давали старт і створювали підґрунтя для нашого теперішнього та подальшого процвітання. Глибока шана – захисникам кордонів рідної держави, а також усім медичним працівникам, нашим янголам-охоронцям, які особливо у нинішній непростий час проявляють свій професіоналізм.

Шановні надвірнянці, дорога наша громадо! Від імені депутатів, працівників апарату і виконавчого комітету міської ради та від себе особисто засилаю Вам найтепліші побажання здоров`я, злагоди, мудрості і нових успіхів у розбудові й утвердженні рідного міста.

Дякую всім Вам за небайдужість до долі рідного міста, тим, хто словом і ділом змінює кожен день життя на краще. І представникам старшого покоління – мудрим наставникам, і молоді з її енергією і бажанням будувати та розвивати громаду.

Нехай міцніють наші щирі почуття до міста, шириться добра слава і ніколи не покидає нас гонір за те, що носимо ймення – надвірнянці.

З Днем народження, місто, що сяє вогнями!

Зіновій АНДРІЙОВИЧ,

Надвірнянський міський голова.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!