Газета по-надвірнянськи
 

Хвала рукам, що добувають «золото» Карпат

9 вересня 2021, 14:29 | Рубрика: Професійне, Свята, Тема дня Версія для друку Версія для друку 1,375 переглядів

111

День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості – суто професійне свято, але воно має безпосередній стосунок до нашого району, переважаюча кількість жителів якого вибрали собі нафтовицьку долю. Нелегкий, почесний і донині затребуваний фах, поки Карпатська земля нуртує «чорним золотом».

Незважаючи на теперішні виклики, Надвірнянщина продовжує залишатися промисловим центром Прикарпаття, що уможливлює розвиток територій, а, отже, якість життя простої людини.

Напередодні свята наш часопис поспілкувався із нафтовиками та надав слово представникам новоутворених територіальних громад, на теренах яких проводить свою виробничу діяльність НГВУ «Надвірнанафтогаз». Читаємо. Думаємо. І… не перестаємо дякувати кожному простому трудівнику-нафтовику.

  • Олег Мальчик, директор Бізнес-підрозділу Захід ПАТ «Укрнафта»:

 Олег-Мальчик

– Шановні працівники нафтової, газової та нафтопереробної промисловості! Дорогі колеги! Шановні ветерани! Вітаю з нашим професійним святом – Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України.

Усі економічні і технічні досягнення Компанії за останні роки є результатом самовідданої, натхненної, творчої праці виробничих колективів. Від імені керівництва висловлюю Вам подяку. У нашій Компанії поважають традиції та пам’ятають заслуги попередніх поколінь. Напередодні свята хочу подякувати нашим ветеранам за створення величезного комплексу, за їхню нелегку працю.

Бажаю нескінченних трудових перемог, невичерпних природних ресурсів і легких до них шляхів! Нехай ніяка у світі стихія не зіб’є Вас із наміченого шляху, а будь-які глибини відкривають перед Вами свої надра! Будьте завжди переможцями у своїй роботі та житті! Також Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, добробуту, процвітання, нових успіхів. Щастя Вам!

  • Олександр Діканьов, голова профспілки НГВУ «Надвірнанафтогаз»:

Олександр-Діканьов

– Україна має давні славні традиції у нафтогазовій сфері. Цього року ми відзначаємо 250 років нафтовидобутку. Саме з родовищ Прикарпаття розпочався промисловий видобуток нафти.

За багато років змінилися технології видобутку, відбувся потужний розвиток науки і техніки, але, як і колись, основою видобутку є люди – нафтовики, котрі своєю наполегливою працею забезпечують енергонезалежність держави.

Пам’ятаючи заслуги попередніх поколінь, висловлюю щиру подяку нашим ветеранам за їх нелегку героїчну працю.

Усіх нафтовиків вітаю з професійним святом! Бажаю задоволення від праці, професійного росту, нехай і надалі Ваші зусилля будуть спрямовані на зміцнення енергетики країни! Здоров’я Вам і Вашим родинам!

  • Ігор Дуда, начальник цеху з видобутку нафти та газу НГВУ «Надвірнанафтогаз»:

Ігор-Дуда

– Нафтовик – це відповідальна і складна професія. Ти – нафтовик 24/7: і вдень, і вночі, і на свята.

Ми видобуваємо нафту у високогір’ї Карпат, чимало об’єктів цеху знаходяться на висоті понад 1000 м над рівнем моря. І попри неймовірну красу робота у гірській місцевості надважка через мінливу погоду, складний рельєф, віддаленість від населених пунктів, сусідство з дикими звірами. Праця у таких умовах загартовує.

Досягти результату нам вдається завдяки професіоналізму наших працівників та злагодженій командній роботі. Нас об’єднують спільна мета і спільні виклики. Адже для нафтовика головне – це виконання планів і безаварійна робота. Ми даємо країні газ і нафту, від результату нашої роботи залежать обсяги податків і рентних надходжень місцевим громадам та державі.

Зі святом, колеги! Так тримати!

  • Микола Годзюр, оператор з підземного ремонту свердловин ЦК та ПРС НГВУ «Надвірнанафтогаз»:

Годзюр-М.

– Працюю у нафтовій промисловості, а саме – у цеху капітального та підземного ремонту свердловин оператором, понад 10 років. У нашому цеху робота відповідальна, тяжка, але водночас цікава і різноманітна. Адже від якісно проведеного ремонту свердловини залежить виконання показників із видобутку вуглеводнів, покладених на наше НГВУ.

Від роботи у цеху отримую задоволення. У нас хороший колектив і динамічна робота. Постійні переїзди бригади з однієї свердловини на іншу, нудьгувати не доводиться.

Усіх нафтовиків вітаю з професійним святом – Днем нафтової, газової і нафтопереробної промисловості. Ваша праця і професіоналізм зміцнюють енергетичну незалежність нашої держави.

  • Володимир Владига, операційний менеджер НГВУ «Надвірнанафтогаз»:

Воллодимир-Владига

– Шановні колеги! Ось і минув ще один рік наших із Вами буденних та святкових, радісних та сумних, насичених та шалених днів. День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості приємне і важливе свято. Наше з Вами професійне, заслужене свято!

Сердечно вітаю всіх співробітників нашої великої та дружньої нафтовицької сім’ї. Ви довели, що є справжніми профі, кращими у своїй справі. Я безмежно радію, що мені пощастило працювати з вами пліч-о-пліч. Нехай Ваші родини живуть у радості та любові, достатку і злагоді. Небо над головою хай буде мирним та сонячним, а вітер – завжди попутній. Веселого нам свята!

  • Володимир Чуприна, керівник НГВУ «Надвірнанафтогаз» (2011-2017 роки), депутат Надвірнянської міської ради територіальної громади:

Володимр-Чуприна

– Професія нафтовика і газовика завжди користувалася заслуженою повагою і шаною. І сьогодні, у 250-ті роковини промислового видобутку нафти й 100-річчя видобутку газу в Україні, потрібно віддати належну шану самовідданій роботі багатьох поколінь фахівців нафтової, газової та нафтопереробної промисловості Надвірнянщини, чия праця служить надійною запорукою розвитку економіки, енергетичної незалежності та національної безпеки нашої держави.

З нагоди професійного свята сердечно вітаю всіх, котрі віддали свою працю у минулому і трудяться зараз у нафтогазовій галузі.

Бажаю успіхів у нелегкій роботі, міцного здоров`я, добра, щастя та родинного благополуччя. Хай професійне свято подарує Вам радість і гордість за обраний Вами життєвий шлях!

  • Ірина Підгородецька, оператор з видобування нафти й газу ЦВНГ НГВУ «Надвірнанафтогаз»:

Підгородецька-Ірина

– Мої батьки понад 30 років пропрацювали у нафтовій галузі. А тепер я і мої дві сестри та чоловік продовжуємо цю справу. Мої сестри Наталка і Тетяна – задіяні у сфері розробки родовищ та геофізики.

Я працюю оператором з видобування нафти й газу. І хоча ця професія вважається чоловічою, мені подобається і гадаю, що ми, дівчата, чудово з нею справляємося.

Нафтовики – дружні, надійні, працьовиті та відповідальні. За 17 років роботи у колективі цеху з ВНГ я здобула не просто співробітників, а й хороших друзів, які порадять, навчать а, коли потрібно, допоможуть у трудовому процесі.

Колеги, друзі! Щиро вітаю Вас із професійним святом! Наснаги у роботі, здоров’я, достатку і родинного затишку!

  • Володимир Мандзюк, керівник адміністративно-господарської групи НГВУ «Надвірнанафтогаз», депутат Надвірнянської міської ради територіальної громади:

Мандзюк-В.

– Служба, яку я очолюю, не задіяна безпосередньо у видобутку вуглеводнів. Ми робимо все можливе, щоб навіть на найвіддаленіших гірських об’єктах створити для нафтовиків комфортні умови на виробництві та в місцях проживання, забезпечити гарячим харчуванням і належним побутом. І варто відзначити, що за останні роки нашій службі вдалося багато зробити для покращення побуту на виробництві.

У цьому році проведено капітальний ремонт душової кімнати ГУ-Луква, збудовано новий санвузол на ГУ-Старуня, також проводять капітальний ремонт душової кімнати, роздягальні у цеху ПРД е/о, капітальний ремонт санвузла і кімнати відпочинку у вахтовому містечку ГУ-Довбушанка, здійснюється встановлення та підключення мобільного санвузла і капітальний ремонт душової кімнати у ГТС (Надвірна) та багато інших робіт.

Дорогі колеги! Вітаю зі святом, успіху та натхнення у роботі Вам, а ми зі свого боку робитимемо все можливе для покращення Вашого комфорту.

  • Олеся Іваніцька, геолог НГВУ «Надвірнанафтогаз»:

Олеся-Іваніцька

– Нафтовик – це почесна професія, у всі часи вона заслуговувала на особливу повагу. Сьогодні від розвитку нафтової галузі залежить благополуччя всієї держави України і, зокрема, нашої громади.

Працюючи у нашій сфері, сьогодні, щоб іти в ногу із часом, необхідно постійно вдосконалювати свої професійні навички, навчатись переймати досвід колег з інших НГВУ. Ця професія вимагає до себе дисциплінованого ставлення і зібраності, а головне – треба любити свою роботу і колектив.

І для мене бути у команді нафтовиків Надвірнянщини, яких об’єднує спільна мета, збільшення обсягів видобутку «чорного золота» і газу – це честь. Зі святом, колеги!

Дорога нафтовицька родино!

Молдавчук

Своєю працею славиться НГВУ «Надвірнанафтогаз», водночас зміцнюючи економічно наш край і рідну Україну. Засилаю Вам найщиріші вітання з професійним святом.

Високо ціную кожного працівника управління «Надвірнанафтогаз» і весь колектив загалом, оскільки мав честь бути його частиною. А нині дуже вдячний за допомогу трубами Переріслянській територіальній громаді, яку очолюю. Така технічна допомога – дуже важлива і потрібна. Тому сподіваємося, що вона стане традиційною.

Успіхів Вам – в освоєнні нових родовищ, в особистих справах. Нехай скрізь супроводжує удача, гарний настрій, а щоденна праця – надихає й окрилює. Шануймося!

Щиро

Володимир МОЛДАВЧУК,

голова Переріслянської сільської ради.

Шановні працівники

НГВУ «Надвірнанафтогаз» і ПАТ «Укрнафта»!

Гунда

Поздоровляю Вас із професійним святом – Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України!

Наша громада має найбільш безпосередній стосунок до нафтогазовидобувної галузі, оскільки вже не один десяток років корисні копалини, зокрема, у Пасічній, Биткові є справжнім сировинним «клондайком» для НГВУ «Надвірнанафтогаз».

Ми вдячні за співпрацю, особливо середній ланці працівників НГВУ, які допомагають нам матеріалами, технікою. У нинішню святкову мить хочеться висловити сподівання, щоб ПДФО з працівників НГВУ «Надвірнанафтогаз», котрі працюють на території нашої громади, спрямовувались у Пасічнянську об`єднану територіальну громаду,

Бажаю всім міцного, нафтовицького, здоров`я, добра, вагомих успіхів у нелегкій праці і відповідального почуття взаєморозуміння та поваги до потреб жителів гірських сіл.

З повагою

Андрій ГУНДА,

голова Пасічнянської сільської ради.

Дорогі нафтовики!

Ємельянчук

Від імені КНП «Надвірнянська центральна районна лікарня» Надвірнянської міської ради засилаю Вам найщиріші вітання з Днем працівників нафтової, газової, та нафтопереробної промисловості України!

Без перебільшення, нафтогазова галузь є нині флагманом у розбудові української економіки та суспільства. Важливу роль відіграє ця стратегічна галузь і в нашому районі. Ми також пишаємося співпрацею з НГВУ «Надвірнанафтогаз», яке завжди нам допомагає технікою у різних господарських справах. Водночас за сприяння НГВУ у центральній районній лікарні облаштували сучасну палату. Бо, як відомо, ефективне виздоровлення залежить не лише від правильного грамотного лікування, але й від комфортних умов, у яких перебуває пацієнт, що налаштовують його на позитивний настрій, світлі думки, на одужання.

У переддень професійного свята бажаю кожному нафтовику приходити у наш заклад тільки на профілактичні огляди. Нехай доля обдарує родини працівників нафтогазової промисловості благополуччям, всілякими гараздами, злагодою і миром.

Здоровий нафтовик – багатий район і Україна. Нехай множаться успіхи на благо держави!

З пошаною

Сергій ЄМЕЛЬЯНЧУК,

директор КНП «Надвірнянська центральна районна лікарня»

Надвірнянської міської ради.

Вельмишановні працівники нафтової,

газової та нафтопереробної промисловості!

Андрійович

Сердечно вітаю Вас із професійним святом. Ваша нелегка і самовіддана праця є запорукою добробуту жителів усього району і Надвірнянської міської територіальної громади зокрема.

Висловлюю щиру вдячність Вам, дорогі нафтовики, за щоденний труд, помножений на професіоналізм та любов до рідного краю, за розуміння проблем і запитів краян.

Ви є надійним партнером, а Ваша допомога рухає вперед поступ нашої громади, зміцнюючи основи її економічної спроможності, фінансової стабільності, соціального процвітання.

Знаю, працюєте у нелегких умовах, у будь-яку погоду. Тому бажаю, передусім, щоб Ваш нафтовицький дух ніколи не згасав, а гуртував до праці наступні покоління. Нехай затишне світло власних осель завжди кличе Вас додому, де завше відпочинуть у спокої натруджені руки і серце – в любові та злагоді.

З повагою

Зіновій АНДРІЙОВИЧ,

Надвірнянський міський голова.

Дорогі нафтовики!

Івасик-Степан

Дозвольте привітати Вас із професійним святом.

Завдяки Вашій самовідданій праці, відповідальному ставленню до справи і високому професіоналізму кується енергетична міць нашої держави, збільшується економічний потенціал та множаться успіхи краю, району і нашого села, зокрема.

Молодківчани завжди цінували і цінують труд, пишаються співпрацею з Вами як надійними партнерами, доброчинцями. Адже жоден наш запит чи звернення не залишається поза увагою. Ви завжди підставляєте плече у нелегкі будні місцевому самоврядуванню, надаючи транспорт, трубоматеріали.

Засилаємо Вам побажання добра, злагоди. Нехай ніколи не вичерпуються наші ресурси, а Ваш запал до праці – лише збільшується, мотивуючи краян на спільну розбудову рідної Вкраїни!

З пошаною

Степан ІВАСИК,

староста Молодківського

старостинського округу

Надвірнянської міської ради.

Поважна нафтовицька громадо!

Андріїв-Ігор

Щороку з особливим трепетом і вдячністю у душі зустрічаємо Ваше професійне свято – День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості! Тішимося, що маємо таких надійних партнерів.

На території нашого села Бабче Солотвинської територіальної громади нині діють 12 свердловин. Це уможливлює щоденну працю десятків нафтовиків, що у свою чергу сприяє розвою Бабчого. Адже тісна співпраця зародилася не сьогодні, а набагато раніше, що і принесло свої результати. Свого часу нафтогазопереробники дієво підтримали програму соціально-економічного розвитку, внісши свою частку у газифікацію. А нині доброчинна допомога трансформувалася у технічний формат – забезпечення трубоматеріалами, надання автотранспорту для берегоукріплення, ліквідації наслідків стихійних явищ тощо.

У переддень свята зичимо колективу НГВУ «Надвірнанафтогаз» й надалі нарощувати виробництво вуглеводнів, розробляти нові свердловини, не збавляти темпів професійного росту. Нехай ніколи не міліє ріка людської вдячності за добрі справи, а серце повниться лише чистими помислами.

З повагою

Ігор АНДРІЇВ,

староста Бабченського

старостинського округу

Солотвинської селищної ради.

Вельмишановні працівники нафтової,

газової та нафтопереробної промисловості!

Скірчук-Василь

Прийміть найщиріші поздоровлення з професійним святом. Ваша нелегка праця є і буде завжди затребуваною та потрібною, бо видобуваєте і переробляєте нафту, що називають «чорне золото», яке повсякчас – у ціні.

І наша Микуличинська земля стала щедрою на ці копалини, що вповні використовує НГВУ «Надвірнанафтогаз». Завдяки цьому створені робочі місця, а НГВУ надає нам доброчинну допомогу у вигляді труб, а також забезпечує транспортом для розв`язання господарських проблем місцевих жителів. Щоправда, Яремчанська територіальна громада стурбована, бо ПДФО сплачують не за місцем основної діяльності підприємства. Віриться, що невдовзі це питання вирішать.

Бажаю Вам, нафтовики, професійності гордості, задоволення від роботи, родинного затишку і всіляких гараздів.

З повагою

Василь СКІРЧУК,

староста Микуличинського

старостинського округу

Яремчанської міської ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!