Газета по-надвірнянськи
 

«Мозаїка у стилі вітражів» Світлани Ткачук

9 вересня 2021, 14:04 | Рубрика: Творчість Версія для друку Версія для друку 2,799 переглядів

Запитаєте: звідки родом

І яка у мене оправа?

Всього-на-всього – лиш з народу,

А з якого – то інша справа.

Я – з великого…

Світлана Ткачук.

Ткачук

У творчості людини є велике щастя – це народження нового твору: вірша, поеми, оповідання чи маленької мініатюри. Тоді прискорено б’ється серце, душу переповнюють незвичні хвилювання, зникає весь світ і думки шикуються у ритмічні строфи. Так і для поетеси Світлани ТКАЧУК.

Важливою подією у житті стала її третя книга «Мозаїка у стилі вітражів». Читати її поезію – одна приємність. Легкість, багатство мови, ясність думки, прагнення підходити до всього з позиції християнських цінностей, а головне щирість і доброта, висока духовність – це те, що входить у поняття високого професіоналізму і таланту цієї поетеси від Бога, те, що визначає її стиль, надає її поезії особливого і неповторного звучання.

Світлана Ткачук – автор поетичних збірок «Осіння партитура» (2012), «Нитка для Тесея» (2018). Лауреат літературних премій ім. Бориса Горбатова (1987) та ім. Надії Попович (2013). Членкиня літературної студії «Бистрінь» ім. Нестора Чира, педагог.

Третього вересня у Надвірнянській міській бібліотеці для дітей та юнацтва ім. І. Яцури на презентцію третьої книги пані Світлани «Мозаїка у стилі вітражів» завітали шанувальники поетичного слова, літстудійці «Бистріні».

Модератор заходу – Олександр Букатюк (кер. літстудії «Бистрінь» ім. Н. Чира). Захід пройшов у затишній родинній атмосфері. За чашкою ароматного чаю слухали поезію Світлани Ткачук. Присутні побажали Світлані Ткачук міцного здоров’я, завжди гарного настрою, нескінченного натхнення, творчого успіху та вдячних читачів, розповідається на сайті Надвірнянської міської бібліотеки для дітей і юнацтва ім. І. Яцури.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!