- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Першовересень подарував новий навчальний корпус Делятинській громаді

Posted By Модератор On 03.09.2021 @ 11:32 In Освіта,Суспільство,Тема дня | No Comments

delyatun-01-09-2021-15 [1]

1 вересня голова Надвірнянської РДА Володимир Пасько разом із керівництвом області та селищної ради і духовенством взяв участь у відкритті новозбудованого навчального корпусу для учнів початкових класів Делятинського ліцею № 1.

Загальна вартість будівельних робіт склала 18 мільйонів гривень. Долучилися до співфінансування обласна влада та громада. За ці кошти провели загально-будівельні роботи, утеплили фасад, здійснили електротехнічні та сантехнічні роботи, влаштували підлоги, провели облицювання стін керамічною плиткою. У класних кімнатах встановили сучасні яскраві меблі, щоб дітям було комфортно та цікаво під час занять.

діти [2]

– Сьогоднішнє свято – результат успішної співпраці влади і громади. Вперше за довгий час у районі відкривається такий освітній об’єкт. Включення школи до програми Президента України «Велике будівництво» надало необхідні фінансові ресурси для завершення будівництва, – зазначив Володимир Пасько. – Загалом у школі є 14 сучасних навчальних класів. Будівництво розпочато ще у 2016 році.

Голова обласної державної адміністрації Світлана Онищук відзначила, що для делятинських діток сьогодні справжнє свято. Вони розпочинають навчання у сучасному, комфортному освітньому закладі, побудованому у рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Цього дня громада чекала із великим нетерпінням, адже школярі тривалий час навчалися у пристосованих для навчання приміщеннях. Завдяки цій програмі із Державного фонду регіонального розвитку спрямовано фінансовий ресурс, що дозволило завершити будівельні роботи та відкрити школу для діток.

– Упродовж останніх кількох тижнів на Прикарпатті ми відкриваємо нові соціальні об’єкти: школи, амбулаторії, приймальні відділення, дитячі садочки, споруджені за підтримки керівництва держави, уряду та місцевих громад, – зазначила Світлана Онищук. – Спільно ми щоденно змінюємо нашу країну, розвиваємо її для майбутніх поколінь. Переконана, що разом ми досягнемо успіху, адже успішною є та держава, яка спрямовує кошти на розбудову освітніх закладів.

школа [3]

– Нарешті маленькі делятинці отримали можливість вчитися в сучасному, ошатному новозбудованому навчальному корпусі Делятинського ліцею № 1. А до того учні початкових класів тіснилися у пристосованих приміщеннях десь на піддашшях, – мовив голова обласної ради Сич Олександр. – П`ять років наполегливих зусиль і справу зроблено! Особисто для мене це було справою честі – дотриматися обіцянки і справу довести до кінцевого завершення.

Спочатку ми її рухали лишень силами обласного та селищного бюджетів, а на завершальній стадії вже й завдяки коштам Державного фонду регіонального розвитку. Підсумково загальна вартість будівельних робіт склала більше 18 мільйонів гривень, з них біля 6,5 мільйонів – це кошти обласного бюджету. На черзі – спортзал для цієї ж школи. Його будівництво вже ведеться високими темпами.

Голова селищної ради Богдан Клим`юк і директор ліцею №1 Артур Поліщук щиро вдячні будівельникам і владним структурам за таку турботу про школярів їхнього гірського селища, а також сподіваються, що зі спорудженням спортивного залу значно покращаться умови для проведення уроків фізичного виховання учнів.

Наш кор.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2021/09/pershoveresen-podaruvav-novyj-navchalnyj-korpus-delyatynskij-hromadi/

URLs in this post:

[1] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2021/09/delyatun-01-09-2021-15.jpg

[2] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2021/09/діти.jpg

[3] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2021/09/школа.jpg

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.