Газета по-надвірнянськи
 

Відзначили свято сильних, мужніх і відважних людей

24 вересня 2021, 12:00 | Рубрика: Професійне Версія для друку Версія для друку 3,151 переглядів

Минулого четверга у центральному міському будинку культури відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня рятівника України, який щорічно святкують 17 вересня.

рятувальники

На свято сильних, мужніх і відважних людей, тих, чия місія захищати території громад та її жителів від різних небезпек, від наслідків природного і техногенного характеру, завітали заступниця голови РДА Леся Свідрак, заступник голови районної ради Іван Жигалюк, голова Надвірнянської міської ради Зіновій Андрійович і голова Делятинської селищної ради Богдан Клим`юк.

– Дякую за Вашу мужність, професіоналізм і самовідданість. За те, що там, де потрібна допомога, Ви завжди є першими. Дякую за врятовані життя, за збережені матеріальні і культурні цінності, за вціліле майно родин, які потрапили в біду. Дякую Вашим батькам, дружинам, дітям, які кожного разу проводжають Вас на роботу з тривогою. Бажаю, щоб Ви – сини, чоловіки і тати – завжди поверталися додому здоровими і неушкодженими. Хай оберігає Вас і Ваші сім’ї Господь. Бажаю міцного здоров’я, добра, миру, наснаги та витримки у службі на благо України!, – звернулася до рятувальників Леся Свідрак.

Іван Жигалюк, зокрема, зазначив:

«Порятунок людського життя – відповідальна, складна і дуже почесна робота. Ви завжди перші там, де людям потрібна допомога, ви постійно несете службу, оперативно реагуючи на будь-які сигнали людей, які потрапили в біду. Те, що для звичайної людини є подвигом, для вас – повсякденна робота, яка не знає вихідних і вимагає величезної самовіддачі, мужності й організованості. Дякуємо вам за те, що на вас завжди можна покластися!».

Зіновій Андрійович привітав рятувальників та адресував їм слова вдячності:

«…Насамперед хочу подякувати за ваше служіння громаді, Україні і Господу Богу, за вашу надзвичайно необхідну та небезпечну, але дуже важливу роботу. Подякував і привітав також ветеранів рятівної служби, котрі віддали половину свого життя почесній професії.

За самовіддану нелегку працю та з нагоди професійного свята нагородами різних рівнів відзначили рятувальників, працівників пожежної охорони України та цивільного захисту краю. Для кожного працівника згаданої служби найважливіше завдання – збереження життя і недопущення травмування людей, зазначив у привітальному слові начальник державної служби з надзвичайних ситуацій у Надвірнянському районі Віталій Федорчук.

«Команда надвірнянських рятувальників йде у правильному напрямку і виконує поставлені завдання… Бажаю усім родинам гармонії, добра, злагоди, і щоб у житті та на роботі не виникало надзвичайних ситуацій». Подякував представникам влади за підтримку фінансову та моральну, за розуміння.

Після щирих слів вітань Подяки Делятинської селищної ради територіальної громади з рук Богдана Клим’юка отримали кращі працівники відділення пожежно-рятувального поста, що знаходиться на території Делятина.

Концерт за участі провідних творчих колективів Надвірнянської територіальної громади додав усім присутнім святкової аури, урочистості та гарного настрою.

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!