Газета по-надвірнянськи
 

Волонтери придбали тепловізор для 10-ї гірсько-штурмової бригади

24 вересня 2021, 11:43 | Рубрика: В обороні держави Версія для друку Версія для друку 278 переглядів

Нещодавно волонтери БФ «Свобода. Гідність. Перемога» передали тепловізор для українських військових, котрі несуть службу в зоні російсько-українського протистояння на Донбасі. Оптичний прилад, який придбали за кошти української діаспори Франції, уже використовують військові 10-ї гірсько-штурмової бригади – тактичного формування Сухопутних військ ЗСУ, що сформована у місті Коломия, розповіли волонтери організації БФ «Свобода. Гідність. Перемога».

«Разом з небайдужими українцями, які проживають у Франції, за короткий термін вдалося зібрати понад 2 тисячі у. о. і придбати дороговартісний тепловізор для підрозділу 10-ї ОГШБр. Це вже другий тепловізор цьогоріч для «десятки», але в інший підрозділ», – поділилася голова фонду Зеновія Дробаха.

Тепловізор Pulsar Quantum XD50S вже на передовій і допомагає українським бійцям тримати оборону в районі селища Нью-Йорк.

Останнім часом, за словами бійців, ситуація на східному фронті дедалі більше загострюється. Вперше за чотири роки окупанти стріляли по цивільних об’єктах і житлових будинках. Тому мати якісні оптичні прилади – життєво важливо для військових, адже побачити супротивника, котрий намагається підійти на близьку відстань, дуже складно. З цим приладом бійцям стане значно легше виявити ворога.

Волонтери БФ «Свобода-Гідність-Перемога» висловлюють глибоку повагу і подяку українській діаспорі з Франції за отриману фінансову допомогу. Особлива подяка волонтерам Василеві Гладишу та Дем’яну Пастернаку, а також землякам Василеві і Мар’яні Боднарукам.

Російсько-українська війна триває восьмий рік і попри те, що дехто «втомився», все ж є невтомні українці як у тилу, так і на передовій. Як кажуть волонтери, разом легше ворога бити, пише сайт «Firtka.if.ua».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!