Газета по-надвірнянськи
 

Високоповажна громадо! Шановний голово та представники влади!

9 вересня 2021, 14:45 | Рубрика: Свята Версія для друку Версія для друку 455 переглядів

Від імені Надвірнянської районної державної адмініст­рації та від мене особисто прийміть найщиріші вітання з величним святом – Днем міста.

пасько

Історія кожного українського населеного пункту є частиною величної історії нашої держави. А її, як відомо, щоденною працею та знаннями творять добрі, щирі, працьовиті люди. Ваша відданість та любов до рідної землі заслуговують на глибоку повагу й низький уклін!

День міста – це радісне свято, яке єднає всіх жителів громади, гостей представників влади, пов’язує минуле, сьогодення та майбутнє. У такі дні кожен відчуває себе частиною великої родини, яка прагне працювати та жити для процвітання рідного міста, допомагати тим, котрі цього потребують. Саме спільними зусиллями створюється неповторний і колоритний образ Вашого населеного пункту, зберігається й примножується його історія, закладається фундамент майбутнього. Досягнення міста – це насамперед успіхи його жителів – працелюбних, талановитих і чесних.

Від щирого серця й від усієї душі зичу усім надвірнянцям, гостям міста, представникам міської влади міцного здоров’я, добра, достатку, миру, сили й наснаги в усіх справах, патріотичного духу, суспільної злагоди та взаємоповаги один до одного, успішних проєктів, які приносять лише користь громаді та сприяють її стабільному розвиткові.

Нехай місто процвітає і розбудовується, під мирним небом народжуються й підростають діти, спокійно й захищено почуваються люди поважного віку.

Хай благословенною буде земля, на якій Ви живете й працюєте, а Всемилостивий Господь обдарує кожну родину довгими щасливими літами на рідній землі.

З повагою

Володимир ПАСЬКО,

голова Надвірнянської райдержадміністрації.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!