Газета по-надвірнянськи
 

Ювілейні святкові заходи у Ланчині

3 вересня 2021, 12:10 | Рубрика: Акцент, Державність, Свята Версія для друку Версія для друку 505 переглядів

До 30-ї річниці Дня Відновлення Української Державності у Ланчинському народному домі відбулися святкові заходи. Святковий концерт “Я знаю грамоту свободи – її підписують мечі” розпочався з виконання Державного Гімну України.

ланчин_1

З вітальним словом виступила селищний голова Надія Данилюк. «Запорукою подальшого успішного державотворення є громадська злагода, об`єднання усіх громадян України у спільному прагненні – зміцнити силу і славу своєї країни, відбудувати міцний та заможний український дім, у якому щасливо будемо жити ми, наші діти й онуки. Об’єднаймося усі навколо спільної мети – процвітання України та нашої Ланчинської громади.»
Приємним моментом урочистостей стало нагородження подяками селищного голови за активну участь в житті громади, вагомий внесок у її розвиток та з нагоди 30-ї річниці Незалежності України.
У святковому заході взяли участь талановиті жителі громади.
Закінчився святковий концерт урочистим музичним твором «Молитва за Україну», який виконували всі присутні.
Святкування Дня Відновлення Української Державності пройшло у теплій і дружній атмосфері та згуртовувало усіх присутніх. Такі свята об’єднують людей, тому що єдність – велика сила народу, зазначив сайт “Ланчинська громада”.

ланчин

“Круглий стіл” у Ланчинській селищній раді на тему «Становлення Української держави. XX-XXI століття» з нагоди Незалежності України.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!