- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Ювілейні святкові заходи у Ланчині

Posted By Модератор On 03.09.2021 @ 12:10 In Акцент,Державність,Свята | No Comments

До 30-ї річниці Дня Відновлення Української Державності у Ланчинському народному домі відбулися святкові заходи. Святковий концерт “Я знаю грамоту свободи – її підписують мечі” розпочався з виконання Державного Гімну України.

ланчин_1 [1]

З вітальним словом виступила селищний голова Надія Данилюк. «Запорукою подальшого успішного державотворення є громадська злагода, об`єднання усіх громадян України у спільному прагненні – зміцнити силу і славу своєї країни, відбудувати міцний та заможний український дім, у якому щасливо будемо жити ми, наші діти й онуки. Об’єднаймося усі навколо спільної мети – процвітання України та нашої Ланчинської громади.»
Приємним моментом урочистостей стало нагородження подяками селищного голови за активну участь в житті громади, вагомий внесок у її розвиток та з нагоди 30-ї річниці Незалежності України.
У святковому заході взяли участь талановиті жителі громади.
Закінчився святковий концерт урочистим музичним твором «Молитва за Україну», який виконували всі присутні.
Святкування Дня Відновлення Української Державності пройшло у теплій і дружній атмосфері та згуртовувало усіх присутніх. Такі свята об’єднують людей, тому що єдність – велика сила народу, зазначив сайт “Ланчинська громада”.

ланчин [2]

“Круглий стіл” у Ланчинській селищній раді на тему «Становлення Української держави. XX-XXI століття» з нагоди Незалежності України.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2021/09/yuvilejni-svyatkovi-zahody-u-lanchyni/

URLs in this post:

[1] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2021/09/ланчин_1.jpg

[2] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2021/09/ланчин.jpg

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.