Газета по-надвірнянськи
 

З турботою про краян

24 вересня 2021, 11:45 | Рубрика: Акцент Версія для друку Версія для друку 363 переглядів

Мабуть, кожен житель Надвірнянської громади знає про сучасну сервісну установу, яка орієнтована виключно на людину та вирішення її життєвих або бізнесових питань – управління надання адміністративних послуг (УНАП) Надвірнянської міської ради.

Мацько

Шість днів на тиждень із 8-ї до 15-ї год., а в четвер із 8-ї до 20-ї год. тут трудиться великий колектив, який спрямовує всі свої знання, уміння та навички на створення комфортних умов для отримання нашими громадянами адміністративних послуг. За сприяння міського голови адміністратори УНАПу працюють у кожному старостинському окрузі, що дає можливість отримати найнеобхідніші адміністративні послуги на місцях.

грамотаУНАП

Днями роботу УНАП високо оцінило керівництво Івано-Франківської облдержадміністрації. За сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток сфери надання адміністративних послуг та високий професіоналізм грамотами голови ОДА Світлани Онищук нагороджено начальника УНАП Надвірнянської міської ради Мар’яну Мацько та заступника Ірину Корчук. Саме ці фахівці вже багато років докладають максимум зусиль для розвитку управління та комфорту для громадян.

Нагадуємо, що УНАП надає 221 адміністративну послугу. Цей перелік постійно оновлюється. Віднедавна тут запроваджено надання нових адміністративних послуг. Це – комплексна послуга “єМалятко”, яка дозволяє батькам новонароджених малюків отримати до 10 актуальних послуг за однією заявою, поданою в електронному вигляді; державна реєстрація актів цивільного стану (народження, шлюбу та смерті); реєстрація місця проживання громадян; реєстрація громадських формувань; комплексна послуга для підлітків ID – 14 (виготовлення паспорта громадянина України вперше з одночасним присвоєнням номеру платників податків), оформлення та видача паспортів громадян України у формі ID-карток та паспортів для виїзду за кордон; послуги МВС з державної реєстрації нових транспортних засобів, їх перереєстрації у зв’язку із зміною анкетних даних власника (без огляду експерта) та обміну/отримання нового посвідчення водія у зв’язку із втратою чи викраденням, повідомляє управління надання адміністративних послуг Надвірнянської міської ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!