Газета по-надвірнянськи
 

12-а сесія Надвірнянської міської ради

29 жовтня 2021, 11:14 | Рубрика: У міській раді Версія для друку Версія для друку 2,420 переглядів

В умовах карантинних обмежень помаранчевої зони депутати під орудою очільника Надвірнянської міської ради ТГ Зіновія Андрійовича зібралися 21 жовтня у вестибюлі міської ради, що, передусім, уможливило дотримання соціальної дистанції.

Динамічно і продуктивно сесійне засідання тривало завдяки ефективній депутатській праці у профільних постійних комісіях міської ради. Власне результативне і скрупульозне попереднє вивчення матеріалів сесії відзначив міський голова, висловлюючи вдячність кожному депутатові зокрема.

Ухвалили конкретні рішення із понад 290 питань порядку денного.

За пропозицією Зіновія Андрійовича першим винесли питання про виділення земельних ділянок учасникам АТО/ООС у Стримбі. Його обговорили за координацією начальника відділу землекористування управління земельних ресурсів міської ради Олексія Меніва. А спільна заява голів усіх шести фракцій політичних партій у міській раді, що оприлюднив Василь Будзак, та присутність на сесії самих фронтовиків російсько-української війни, лідерів Надвірнянської самооборони, очільника Стримбівського старостинського округу Любомира Дубіщака засвідчила своєчасність і актуальність цього питання. Рішення депутати прийняли позитивне.

За участі секретаря міської ради Тараса Пекарського внесено зміни у цьогорічну Програму розвитку місцевого самоврядування Надвірнянської МТГ, також ще одне рішення стосувалося безкоштовної передачі книг «Просвіта» Надвірнянщини», «Тактика боротьби бійців УПА (Чорти ми лісові)», «У боротьбі за незалежність» та «Батьки і діти України. Ми – українці».

Питання про внесення змін до Програми підтримки правоохоронної діяльності та органів пожежної безпеки Надвірнянської МТГ на 2021 рік, а також про передачу у строкове безоплатне користування пацієнтам кисневих концентраторів координував заступник міського голови Ігор Писклинець. За участі в.о. директора КНП «Надвірнянська ЦРЛ» Сергія Ємельянчука депутати затвердили положення про платні послуги, що надає некомерційне підприємство міської ради; внесли зміни до програми «Цукровий діабет».

Важливі питання життєдіяльності громади обговорили водночас і під орудою керуючого справами виконавчого комітету міської ради Олега Антонюка, начальника управління житлово-комунального господарства та інфраструктури Андрія Гуцька, керівника фінансового управління Лариси Русаловської, начальника управління економіки Тараса Новосельського та Ольги Малахової, котра керує відділом розпорядження майном цього управління, начальників: офісу соціальних послуг Василя Василенка, юридичного відділу – Ярослава Дем`янчука, управління освіти – Тетяни Дзем`юк, відділу молоді та спорту Василя Завадського, управління архітектури і містобудування Олесі Костирко. Депутатський корпус ухвалив позитивні рішення, зокрема, із питань: про надання фінансової економії закладам загальної середньої освіти Надвірнянської міської ради; про затвердження Положення про систему енергетичного менеджменту в закладах бюджетної сфери; про затвердження Положення про плату за користування окремими елементами благоустрою Надвірнянської МТГ для розміщення дитячих, спортивних та інших видів атракціонів, луна-парків, цирків шапіто, тимчасової виїзної дрібної роздрібної торгівлі для здійснення підприємницької діяльності; про внесення змін до бюджету Надвірнянської міської ради; про затвердження Концепції запровадження системи енергетичного менеджменту в закладах бюджетної сфери Надвірнянської міської територіальної громади відповідно до національного стандарту України ДСТУ ISO 50001:2014; про затвердження детального плану територій, затвердження технічної документації із землеустрою та проектів землеустрою, надання дозволу на розробку проекту землеустрою та поновлення договорів оренди земельних ділянок.

Прозвучали депутатські заяви і звернення Романа Вацика, Василя Будзака, Марії Юрчило, Василя Гнатюка, Сергія Штогрина. Широкий спектр порушених ними проблем – від суспільно-політичних, як, приміром, щодо необхідності розслідування резонансних справ з офшорами найвищих посадових осіб держави, чи недопущення підвищення тарифів на газ для жителів, до нагальної потреби розв`язання місцевих проблем (ремонт доріг, облаштування вуличного освітлення; надання статусу «гірського» присілку Млини Гвіздського старостинського округу).

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!