Газета по-надвірнянськи
 

547-а річниця села Молодків засвідчила патріотичність громади і відкриттям пам’ятника Кобзареві

22 жовтня 2021, 11:15 | Рубрика: Тема дня Версія для друку Версія для друку 1,100 переглядів

памятник

17 жовтня у Молодкові відбулися визначні події – святкування 547-ї річниці села, відкриття пам’ятника Тарасові Шевченку та дитячого ігрового майданчика. Урочистий захід присвятили Дню захисників та захисниць України, святу Покрови, 79-й річниці створення УПА і Дню українського козацтва.

Чин освячення нових споруд здійснили отці Іван Гедзик і Микола Дем`янчук (УГКЦ) та Богдан Волочій (ПЦУ).

На просторому подвір`ї неподалік будинку культури розмістилися також символ державності Молодкова – ялиця-тризуб та візитівка села – сировиця як колишній розвинений промисел.

громадськість

На святково-патріотичне дійство завітали жителі села, чимало гостей, зокрема, голова Надвірнянської міської ради Зіновій Андрійович, заступники міського голови Ярослав Гундяк та Олег Йосипенко, начальник управління культури і туризму міської ради Олександр Зварчук.

Уляна Пилип`юк, художній керівник БК, зазначила, що цей день навіки увійде в історію села, адже споруджені об’єкти завжди нагадуватимуть, що село згуртоване і патріотичне, що у ньому живуть люди, котрі дбають про його розвиток, що є вихідці з села, які повсякчас долучаються до добрих справ. «Щиро дякуємо усім, хто завітав на відкриття та святковий концерт, ваша присутність – то наша радість. Безмежно вдячні за допомогу у підготовці та проведенні святкувань начальнику управління культури міської ради Олександрові Зварчуку та директору Надвірнянського центрального міського будинку культури Іванові Романюку, а також солісту ЦМБК Віктору Чудновському за прекрасні, подаровані пісні. Дякуємо духовому оркестру Надвірнянського ЦМБК за чудовий музичний супровід урочистої частини, адже на святкових заходах у Молодкові вони уперше».

Молодківчан, котрі трудилися над спорудженням-створенням погруддя Кобзареві й дитячого майданчика, і тих, котрі чимало зусиль докладають у розвиток рідного села, пошанували подяками. У віночок святкувань вплівся концерт «Єднаймося, люба родино» за участі аматорів народного мистецтва. А дітвора по-особливому раділа і забавлялась на ігровому майданчику.

Наш кор.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!