Газета по-надвірнянськи
 

Дякую Тобі, Вчителю!

1 жовтня 2021, 11:12 | Рубрика: Освіта, Професійне, Свята Версія для друку Версія для друку 3,054 переглядів

Значення учителя у житті кожної людини важко переоцінити. Він передає звичаї і традиції українського народу, прищеплює любов до рідної землі, формує особистість і громадянина, готує молодь до самостійного майбутнього, а основне його завдання –навчити і прищепити любов до знань.

Усім учителям, особливо Надвірнянського ліцею № 3, висловлюємо низький уклін за невтомну та нат­хненну працю. Міцного Вам здоров`я, добра і затишку у Ваших сім`ях, добрих та здібних Вам учнів.

Кожен із нас пам`ятає свою першу вчительку, улюбленого викладача-предметника, класного керівника. Ці роки залишилися у пам`яті, як найбезтурбот­ніші і найщасливіші.

Нещодавно у нас відбулася незабутня зустріч випускників через 20 років. За цей час у житті кожного сталося багато подій, які залишили нам багато спогадів. І тепер, мабуть, по-справжньому усвідомлюємо, хто для нас Учитель, яка величезна роль його слова у нашому становленні.

У переддень професійного свята ми знову і знову говоримо про нашу учительку німецької мови та класного керівника – Розалію Федорівну Гладун. Її уроки були цікавими та захоплюючими, ми любили предмет і готувалися до німецької із задоволенням. Згадалася також робота Клубу міжнародних зв`язків і дитячої дипломатії «Дружба», цікаві зустрічі із німецькими делегаціями, на якій німецькою розповідали їм про Німеччину, політичний устрій, столицю та великі міста, промисловість і сільське господарство, а також про рідну Україну, міста, наш край і школу. А ще пам`ятаємо, як розмовляли на перервах між собою німецькою. Було дуже весело й цікаво. У вищих навчальних закладах ми легко вивчали цю іноземну мову. Проводили цікаві зустрічі з учасниками все­українського народного Віча «За вільну Україну», 24 серпня 1991-го; із в`язнями таборів смерті «Бухенвальд», «Освенцім» та ін. Все описати неможливо.

Ми пам`ятатимемо ці миті завжди. Вони – наше минуле, наше дитинство, це – те, що ми загубимо у часі, але залишимо в собі.

Розалія Федорівна як класний керівник стала для нас другою мамою і найкращим другом. Уміла вислухати, порадити та іноді захистити нас. Їй вдалося зазирнути в кожну душу, вселити добро і гуманність, віру у себе, впевненість, щирість, вірність, почуття відповідальності.

Найкраща наша вчителько і класний керівник! Бажаємо, щоб і Ви пам`ятали цей час, але тільки найкраще, а спогади про нас, учнів, – тільки хороші.

Прийміть від нас найщиріші вітання з Вашим професійним святом. Міцного здоров`я, здійснення всіх омріяних задумів. Нехай повсякчас Вам усміхається доля, щоб у Вашій родині панувало тепло, радість і затишок, а учні тішили здобутками, успіхами і перемогами так, як радуємо Вас ми, Ваші випускники 11-Б класу. Ми вдячні Вам за невтомну працю, за все, що Ви робили для нас. Дуже Вас любимо!

Доземний Вам уклін від нас!

Хай зігріває Вас людська теплота

За все, що зробили, за довгі літа.

Щастя, здоров`я, довгих Вам літ,

Наші вітання зі святом прийміть!

Хай Божа поміч з Вами буде,

Хай Вас люблять і шанують люди.

Ми Вам даруєм сердечні слова,

А Бог хай дарує многі літа!

З повагою і вдячністю

11-Б клас 2001 року випуску.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!