Газета по-надвірнянськи
 

Клятва ліцеїстів – майбутніх захисників України

15 жовтня 2021, 12:00 | Рубрика: Тема дня Версія для друку Версія для друку 542 переглядів

клятва

У переддень християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня захисників і захисниць України, 79-ї річниці створення УПА та Дня українського козацтва, 13 жовтня, на майдані Шевченка у Надвірній урочисто склали Клятву ліцеїстів новоприйняті вихованці Прикарпатського військово-спортивного ліцею-інтернату.

Текст клятви зачитав ліцеїст 81-го навчального взводу Юрій Вередюк.

ліцеїсти

Опісля священники ПЦУ о. Олег Траско та УГКЦ о. Андрій Бакота виголосили молитву і слова благословення, а також здійснили чин освячення молодого поповнення ліцеїстів. Курсанти виконали марш нової української арміїі – гімн українських націоналістів. Аматори художньої самодіяльності центрального будинку культури подарували ліцеїстам та учасникам свята патріотичні українські пісні.

Із такою визначною подією ліцеїстів привітали представники районної і міської влади, керівництво цього навчального закладу, батьки ліцеїстів. Зокрема, голова Надвірнянської міської ради Зіновій Андрійович зазначив: – Перед Богом та Кобзарем України, батьками і громадою вихованці закладу присягли на вірність Україні. Впевнений, що кожен із них у цей час відчув відповідальність за своє майбутнє та майбутнє всієї країни. У цей непростий час, коли триває війна на сході, ми повинні пам’ятати, що захисник України – це той, котрий виконує свій обов’язок на бойовому посту чи у мирній справі, робить свій внесок для захисту держави, чи присягає їй на вірність. Дякую Героям України, присутнім під час заходу, за добрий приклад мужності та героїзму для майбутніх захисників України!

Також відбулися урочисті збори у Прикарпатському ліцеї з нагоди Дня захисників України та 26-ї річниці створення цього навчального закладу

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!