Газета по-надвірнянськи
 

Пам`ятна товариська зустріч із волейболу

15 жовтня 2021, 11:53 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 197 переглядів

13 жовтня йому виповнилося б 69. Керівник одного з найбільших сільськогосподарських підприємств Коломийщини, двічі очільник області, меценат і благодійник – Михайло Вишиванюк.

У пам’ять про відомого прикарпатця Івано-Франківська обласна спілка журналістів уже вп’яте зініціювала товариську зустріч із волейболу в с. Турці. Серед учасників змагань: представники ЗМІ, місцеві учні, посадовці та працівники аграрних підприємств.

Перед турніром прикарпатські журналісти поклали квіти на могилу Михайла Вишиванюка в селі Іванівці та вшанували його пам’ять. Окрім основної роботи посадовця, Михайло Васильович активно долучався до спорту. Найбільше любив – волейбол. Грав тричі на тиждень. Відтак, товариську зустріч команд організували на волейбольному майданчику спортивного комплексу саме у селі Турка, де за життя неодноразово грав у волейбол Михайло Васильович. Таку ініціативу журналістів 5-й рік поспіль підтримують його син Василь Вишиванюк та керівник ПП «Степан Мельничук», колега і товариш Михайла Васильовича Мирослав Червінський.

У турнірі взяли участь 5 команд: із сіл Іванівці та Турки, місцеві учні, журналісти і ветерани. Завзяття не бракувало нікому з гравців.

У напруженій грі перемогу здобула команда Турки. Друге місце – за ветеранами, бронзові нагороди у гравців з Іванівців. Переможців турніру нагородили пам’ятним Кубком, а волейболісти з інших команд отримали медалі, грамоти та яблука з саду, який закладав Михайло Вишиванюк, інформує обласна спілка журналістів, яка також вдячна за сприяння в організації змагань Головному управлінню ДСНС в Івано-Франківській області.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!