Газета по-надвірнянськи
 

Пасічнянська «первинка» отримала «швидку» на базі Toyota Land Cruiser Prado

22 жовтня 2021, 11:13 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 490 переглядів

Автомобіль марки Toyota Land Cruiser Prado переобладнаний у карету швидкої допомоги отримало КП «Пасічнянський некомерційний центр первинної медичної допомоги» від благодійного фонду. Така машина – класу В з повним приводом – вкрай необхідна у громаді, мовив народний депутат України Василь Вірастюк, який особисто проінспектував авто.

14


Про необхідність спецтранспорту дізнався голова Надвірнянської РДА Володимир Пасько, який звернувся за допомогою у фонд.
У Пасічнянській громаді розповідають, що цей автомобіль збереже здоров’я та життя не одного жителя. У гірській місцевості, де проживає більша частина громади, важко надавати хворим першу медичну допомогу без автомобіля.
Автомобіль планують закріпити за Зеленською амбулаторією, оскільки ця машина може їздити по грунтових гірських дорогах. Комплектація такої автівки включає також ноші для транспортування, електрокардіограф, аспіратори, дихальні мішки та кисневий балон.
В урочистій атмосфері голова Надвірнянської РДА Володимир Пасько вручив ключі від машини керівнику підприємства «Пасічнянський НЦПМД» Оксані Лавринович, повідомляє Надвірнянська РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!