Газета по-надвірнянськи
 

Учитель – ім`я, благословенне Богом!

1 жовтня 2021, 11:13 | Рубрика: Освіта, Свята Версія для друку Версія для друку 2,895 переглядів

Світ професій – широкий і багатогранний. Проте жодне суспільство не обходиться без фаху педагога. Істина: учитель – професія від Бога, бо всі інші професії – від учителя, давно відома кожному й особливо нині набирає ще більшої актуальності.

Роль такої професії вельми відповідальна: викладач повинен поєднувати у собі якості як педагога, так і психолога та психотерапевта. Освітянин зобов`язаний повсякчас, безперервно вдосконалювати свою професійну майстерність, розвивати світогляд, збагачуватися найпрогресивнішими знаннями і водночас залишатися творчою особистістю, інтелігентом, безкомпромісним світочем національної культури, педагогіки.

Напередодні професійного свята працівників освіти сердечно вітаю усіх учителів району, ветеранів педагогічної праці. Шановні колеги, засилаю кожному з Вас слова великої шани і щирої подяки за Вашу педагогічну працю, вірність обраному фаху, що вимагає жертовної самовіддачі і покликання сіяти добре, вічне і мудре у душах маленьких українців.

Нехай ніколи не підводить Вас здоров`я, будуть міцними нерви, а на обличчі завжди сяє привітна усмішка. Взаєморозуміння, достатку і родинного затишку бажаю кожній учительській сім`ї.

У низькому поклоні схиляю голову перед Вами за Вашу працю, від якої залежить не лише рівень освіченості суспільства, а й формування духовних і моральних цінностей у молодого покоління, стійкого усвідомлення патріотизму, національної самоідентичності, розбудова рідної України як європейської держави.

Ярема ГЛАДУН,

екс-голова Надвірнянської районної

профспілкової організації працівників освіти.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!