Газета по-надвірнянськи
 

Вакцинація рятує життя кожного з нас: зважайте на це!

29 жовтня 2021, 12:31 | Рубрика: Застереження, Здоров`я Версія для друку Версія для друку 4,156 переглядів

Від початку вакцинальної кампанії у КП «Надвірнянський некомерційний центр первинної медичної допомоги» вакцинували 14579 осіб, із них отримали дві дози – 6088 осіб.

статистика ковід

У т. ч. щеплено вакцинами: AstraZeneca – 2630 осіб, із них дві дози отримали 1809; CoronaVac – 2465, із них дві дози – 944 людини; Сomirnaty/Pfizer-BioNTech – 6145, із них дві дози – 2382 особи; Moderna – 1919 (вакцину не поставляють).

На сьогодні у Центрі вакцинації у достатній кількості наявні такі вакцини від COVID-19: AstraZeneca, CoronaVac, Сomirnaty/Pfizer-BioNTech. Вакцину отримуємо систематично по мірі використання. Крім того, вакциною CoronaVac можна щепитися в амбулаторії ЗПСМ с. Парище та ФАП с. Красна, де працюють лікарі та створені умови для отримання і зберігання вакцини. При достатній кількості охочих можна замовляти й іншу вакцину.

Наша бригада виїжджає в організації, на підприємства. Вакцинуємо у різноманітних пристосованих умовах.

За станом на 27 жовтня ц р. на амбулаторному лікуванні у сімейних лікарів перебувало 118 пацієнтів із COVID-19, із них 23 госпіталізованих. Із цієї кількості хворих – 94 невакцинованих. Кількість хворих у порівнянні з минулим тижнем зросла на 232 %.

Із 1 січня 2021 р. провели 3289 заборів біоматеріалу на ПЛР дослідження. Із 1 жовтня ц. р. з проведених 315 досліджень, 120 – позитивних (38,1%). Із 14 січня Центр отримав 7000 експрес-тестів для попередньої діагностики COVID-19. За станом на 28 жовтня ц.р. використано 5745 шт., з яких 1162 позитивних результатів (20,2%).

Інформуємо пацієнтів через ЗМІ, соціальні мережі, інформаційні екрани про профілактичні заходи з попередження поширення інфекції.

На сьогодні у Центрі наявні 27 кисневих концентраторів, у т. ч. 24 – отримано з розподілу ДОЗ ОДА. Один концентратор уже передали пацієнтові для проведення кисневої терапії у домашніх умовах після виписки зі стаціонару.

Нагадуємо, що із 30 жовтня наша область входить у «червону» зону. Є чіткі правила, які потрібно обов`язково виконувати. Очікуємо зростання кількості охочих вакцинуватись.

Медичні працівники Центру працюють із великим навантаженням: прийом пацієнтів, довідки, сертифікати, скерування, рецепти, електронні листки непрацездатності, робота в центрі та пункті вакцинації. Вся інформація також має бути вчасно занесена до електронної бази даних.

Просимо вас завчасно погоджувати свої візити. Виконуйте внутрішні правила та вимоги Центру.

Переконувати скептиків, «антиваксів» про необхідність вакцинації стає все важче, тому не вимагайте від медиків неможливого, наголошує КП «Надвірнянський некомерційний центр первинної медичної допомоги».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!