- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Влаштують пункт габаритно-вагового контролю

Posted By Модератор On 01.10.2021 @ 10:38 In Акцент | No Comments

На початку цього тижня, 27 вересня, голова райдержадміністрації Володимир Пасько та народний депутат України Василь Вірастюк взяли участь у розширеній робочій зустрічі із заступником міністра інфраструктури Мустафою Найємом щодо здійснення заходів державного нагляду (контролю) на автомобільному транспорті в Івано-Франківській області у 2021 році. Захід відбувся у форматі Zoom-конференції.

Зазначимо, що габаритно-ваговий контроль в області цьогоріч здійснюється на двох пересувних пунктах відповідно до затверджених графіків. Перевірено 2405 транспортних засобів.

Під час заходу представлено робочий проект «Влаштування стаціонарного пункту габаритно-вагового контролю на автомобільній дорозі місцевого значення Надвірна-Бистриця» на початку села Пасічна.

У зустрічі взяли участь голова районної ради Олександр Кеніз, голови Надвірнянської міської і Пасічнянської сільської рад Зіновій Андрійович та Андрій Гунда, начальник Надвірнянського відділу поліції Євген Веретенський, представники управління Укртрансбезпеки в Івано-Франківській області і перевізники у сфері вантажного автомобільного транспорту.

Перевізники звернулися до заступника міністра з проханням переглянути норми відсотка похибки навантаження на кожну з осей транспортного засобу під час перевезення сипучих вантажів.

Тому уже наступного тижня Мустафа Найєм ініціюватиме створення та проведення першого засідання робочої групи, в рамках якої фахівці Міністерства інфраструктури України, Укравтодор та Укртрансбезпека запропонують варіанти виходу із цієї ситуації, інформує РДА.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2021/10/vlashtuyut-punkt-habarytno-vahovoho-kontrolyu/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.