Газета по-надвірнянськи
 

Володимир Пасько провів нараду із головами ОТГ

8 жовтня 2021, 14:47 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 375 переглядів

Голова Надвірнянської райдержадміністрації Володимир Пасько провів нараду з керівниками територіальних громад Надвірнянського району щодо вакцинації населення від коронавірусу.

Обговорили питання необхідності продовження роботи пунктів щеплень у щоденному режимі задля прискорення вакцинації і формування колективного імунітету проти хвороби. Також зазначив необхідність додаткового інформування людей щодо імунізації.

Питання захисту жителів Надвірнянщини від коронавірусу тримає на постійному контролі голова облдержадміністрації.

«Маємо докласти максимум зусиль, щоб жителі району отримали достовірну та повну інформацію щодо безпечності та користі вакцинації від коронавірусу. Тільки разом зможемо уберегти здоров‘я наших громадян і найбільш ефективна допомога в цьому питанні – це саме вакцинація», – зазначає голова РДА Володимир Пасько.

Як повідомив голова РДА, станом на 1 жовтня проведено 19871 щеплень: першою дозою -12308, другою дозою щеплено 7563 людей. За добу вакциновано 623 осіб.

Зазначимо, що всі вакцини проти ковіду, які використовуються в Україні, схвалені ВООЗ та вже довели свою ефективність. Масова вакцинація – це єдиний спосіб повернутися до повноцінного життя – такого, яким воно було до пандемії.

Інф. РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!