Газета по-надвірнянськи
 

Вручили заслужені нагороди

1 жовтня 2021, 10:49 | Рубрика: Акцент, Влада Версія для друку Версія для друку 7,782 переглядів

Керівник апарату райдержадміністрації Микола Кравчук спільно з головою громадської організації «Всеукраїнське об’єднання воїнів АТО Прикарпаття», учасником бойових дій під Дебальцевим Юрієм Остапчуком вручили грамоти Надвірнянської районної державної адміністрації та Надвірнянської районної ради підприємцям Миколі Іванюку та Марії Боклашко, яка очолює підприємство «Українська паляниця», за патріотизм та відданість українському народу, активну громадянську і волонтерську діяльність, вагомий внесок у розвиток Надвірнянщини.

Українці – це нація нескорених. Саме тому ми змогли відстояти своє право на власну незалежність, на існування власної держави, яке визнане усім світовим співтовариством.

А також голова районної ради Олександр Кеніз разом із Миколою Кравчуком та Юрієм Остапчуком з нагоди Дня працівника лісу та 30-річчя Дня Незалежності України нагородили в.о. директора державного підприємства «Надвірнянське лісове господарство» Івана Кузюка пам’ятною медаллю «За патріотизм до України».

«Люди, які професійно стоять на сторожі порядку в лісовому господарстві, справедливо заслуговують глибокої поваги. Дякую усім працівникам лісової галузі за сумлінну працю, за вагомий внесок у соціально-економічний розвиток Надвірнянського району», – зазначив Олександр Кеніз, повідомили РДА і районна рада.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!