Газета по-надвірнянськи
 

1 грудня – 30-а річниця Всеукраїнського референдуму

25 листопада 2021, 14:39 | Рубрика: Історія і сучасність, Державність Версія для друку Версія для друку 2,756 переглядів

 Дорогі краяни!

1 грудня відзначаємо 30-у річницю однієї зі знакових подій в історії українського державотворення – Всеукраїнського референдуму на підтвердження Акта проголошення незалежності України.

Результати історичного референдуму після схвалення Верховною Радою фактично та юридично легітимізували Акт проголошення незалежності України. Вони мали фундаментальне значення для становлення нашої держави – стали основою для її міжнародного визнання. Всеукраїнський референдум 1 грудня 1991 року увійшов в історію України як безпрецедентний зразок національного єднання. «Так!» незалежності сказали тоді понад 90 відсотків громадян України.

Нині ми боронимо свій суверенітет і територіальну цілісність від агресії російської федерації. Кожний день цієї боротьби доводить, що єдність суспільства є запорукою нашої перемоги, збереження і розвитку Української держави.

Цього дня дякую усім тим, котрі долучилися і долучаються до становлення, розбудови України та захисту її від ворожих зазіхань.

Бажаю миру, єдності та процвітання українському народу!

Слава Україні!

Володимир ПАСЬКО,

голова Надвірнянської районної

державної адміністрації.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!