Газета по-надвірнянськи
 

10-а сесія Ланчинської селищної ради

5 листопада 2021, 13:40 | Рубрика: Депутати за роботою, Самоврядування Версія для друку Версія для друку 6,807 переглядів

Минулого тижня, 29 жовтня, під орудою селищного голови Надії Данилюк відбулось засідання чергової 10-ї сесії Ланчинської селищної ради VIII скликання, в якій взяли участь 15 депутатів. На розгляд винесли 30 питань порядку денного.

Перед початком засідання селищний голова Надія Данилюк привітала депутата Лілію Щербатюк із днем народження, яке співпало у день сесії.

Завдяки плідній роботі та взаємодії депутатського корпусу всі винесені питання попередньо ретельно опрацювали й обговорили на спільному засіданні постійних депутатських комісій. Тому всі рішення одноголосно схвалили депутати.

Обранці внесли зміни до рішення сесії № 23-3/2020 від 24 грудня 2020 р. «Про бюджет Ланчинської селищної ради на 2021 рік. Рішеннями засідання сесії також затвердили низку програм: «Онкологія» на 2022-2024 роки Ланчинської селищної ради; «Протидія захворюванню на туберкульоз у жителів Ланчинської селищної ради» на 2022-2024 роки; «Протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу» на 2022-2024 роки; «Духовне життя» на 2022-2026 роки; «Культура Івано-Франківщини» на 2022-2026 роки.

Затвердили й інші питання порядку денного: про фінансову автономію закладів загальної середньої освіти Ланчинської селищної ради; про фінансову автономію Ланчинської дитячої музичної школи селищної ради; про затвердження Стратегії розвитку Ланчинського ліцею ім. Юрія Шкрумеляка на 2021-2026 роки; про внесення змін до рішення сесії №238-6/2021 від 28.05.2021 р. «Про створення відділу освіти, молоді та спорту Ланчинської селищної ради Надвірнянського району Івано-Франківської області»; про внесення змін до рішення сесії від 29 червня 2021 року № 347-7/2021 «Про створення комунального закладу «Центр культури і дозвілля» Ланчинської селищної ради»; про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника КЗК «Центр культури і дозвілля» Ланчинської селищної ради Надвірнянського району Івано-Франківської області; про затвердження Положення про облікову політику комунального закладу культури «Центр культури і дозвілля» Ланчинської селищної ради; про затвердження Положення про оплату праці, преміювання, встановлення надбавок, доплат та інших видів заохочень працівникам і керівникам комунального закладу культури «Центр культури і дозвілля» Ланчинської селищної ради; про передачу майна в оперативне управління КЗК «Центр культури і дозвілля» Ланчинської селищної ради; про передачу майна на баланс КЗК «Центр культури і дозвілля» Ланчинської селищної ради; про внесення змін до рішення Ланчинської селищної ради від 10.02.2021 р. №139-5/2021 «Про визначення об’єктів на капітальний ремонт зовнішнього освітлення та території Ланчинської громади та надання дозволу на виготовлення технічних умов»; про затвердження звіту про виконання фінансового плану КНП ЦПМСД Ланчинської селищної ради Надвірнянського району Івано-Франківської області за ІІІ квартал; про внесення змін до переліку адміністративних послуг, що надає відділ «Центр надання адміністративних послуг Ланчинської селищної ради»; про затвердження проекту угоди про соціально-економічне партнерства. Також депутати ухвалили низку земельних питань, повідомляє «Ланчинська громада».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!