Газета по-надвірнянськи
 

10-а сесія обласної ради

19 листопада 2021, 13:41 | Рубрика: В обласній раді Версія для друку Версія для друку 1,923 переглядів

У п’ятницю, 12 листопада, відбулася 10-а сесія обласної ради восьмого демократичного скликання. До порядку денного за рекомендацією президії обласної ради та депутатів включено понад 70 проєктів рішень.

Традиційно першими прикарпатські обранці обговорили звернення до центральних органів влади щодо актуальних суспільно-політичних та соціально-економічних питань. Відтак схвалено сім таких рішень обласної ради. Серед них звернення щодо відзначення у 2022 році на державному рівні 80-річчя створення Української Повстанської Армії, необхідності прийняття у другому читанні проєкту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визнання депортованими громадян України, яких у 1944-1951 роках примусово переселили з території Польської Народної Республіки», щодо екологічної ситуації, що склалася у регіоні, недопущення підвищення тарифів для жителів та інші.

Водночас депутати заслухали інформацію про виконання обласного бюджету за дев’ять місяців 2021 року та внесли зміни до головного фінансового документу області. Окрім цього рішеннями обласної ради схвалено внесення змін до п’яти діючих обласних програм і затверджено тринадцять нових регіональних програм. Депутати обласної ради також прийняли низку рішень, які регулюють трудові, земельні і майнові відносини, інформує пресслужба обласної ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!