Газета по-надвірнянськи
 

До Надвірної завітав футбольний арбітр із Німеччини

5 листопада 2021, 13:56 | Рубрика: Спорт Версія для друку Версія для друку 560 переглядів

Футбольний тренер і суддя Манфред Франц Вільгельм Кайм із м. Франкфурт-на-Майні нещодавно знову завітав до нашого міста.

команда

У лютому на попередній зустрічі секретаря Надвірнянської міської ради територіальної громади, начальника відділу молоді та спорту Надвірнянської міської ради та Манфреда Кайма обговорили питання про розвиток футболу України та Німеччини, зокрема, про актуальні проблеми Надвірнянського футболу та можливості їх вирішення.

З метою вдосконалення спортивного життя нашого району та обміном досвіду Надвірнянська районна асоціація футболу (НРАФ) запросила німецького фахівця відсудити матч за Кубок Надвірнянського району з футболу сезону 2021-2022 р. між ФК «Сокіл» Фитьків – ФК «Горгани» Зелена (юнацький склад) на стадіоні с. Фитьків, який відбувся 31 жовтня ц. р.

Перед початком матчу голова НРАФ Руслан Нестерук привітав учасників гри та наголосив, що хлопці вперше гратимуть із таким складом арбітрів. – Користуючись такою можливістю, потрібно максимально почерпнути для себе все нове та цікаве, мовив він.

Манфред Кайм розповів про свою роботу арбітра у Німеччині. Маючи 35-літній стаж суддівства, він продов­жує навчатись, тренуватись та працювати за своїм фахом.

Дякуємо Манфреду Кайму за професійний арбітраж, хорошу атмосферу (ніби побували на єврокубковому матчі) та за бажання допомагати і розвивати футбол нашого району. Окрема подяка за те, що своїм позитивним настроєм та відвертими відповідями він мотивував кожного футболіста до ще кращої, чеснішої та справедливої гри. Сфотографуватись з «гостем» матчу охочих виявилось чимало, повідомила Надвірнянська районна асоціація футболу.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!