Газета по-надвірнянськи
 

Долучилися до створення парку відпочинку у Пнів`ї

5 листопада 2021, 14:33 | Рубрика: Громадськість, Конкурси-Проекти-Форуми Версія для друку Версія для друку 6,849 переглядів

Пасічнянська територіальна громада стала однією із 20-ти територіальних громад України та єдиною громадою в Івано-Франківській області, яка долучилася до спільного з «Greening of the Planet» та АТ «Укргазвидобування» (НАК «Нафтогаз України») проєкту «Енергія відновлення Землі» й отримала грант на висадку дерев у Пасічнянській ТГ.

дерева

30 жовтня до маштабної висадки дерев у рамках згаданої глобальної ініціативи до акції зі створення парку в с. Пнів, яке стане чудовим місцем відпочинку, долучилися керівництво та працівники, члени виконкому і депутати Пасічнянської сільської ради, а також працівники АТ «Укргазвидобування», НГВУ «Надвірнанафтогаз», природного заповідника «Горгани», ДП «Надвірнянський лісгосп», 4-го Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України в області та багато небайдужих жителів нашої громади, повідомила Пасічнянська ТГ.

Упродовж дня спільними силами на місці майбутнього парку відпочинку, що біля Битківського моста, напроти гори «Пецига» с. Пнів висадили: високорослі дерева в’яза плакучого, сакури дрібнозубчастої, барбарису, ялини колючої, гортензії волотистої, жасмину садового, сливи розчепіреної, клена сріблястого та ясенелистого, ялини декоративної, черемхи, глоду колючого, низькорослих декоративних кущів та туй. Саджанцями для посадки забезпечило нашу громаду АТ «Укргазвидобування».

Пасічнянська сільська рада щиро вдячна начальнику Пасічнянського нафтогазопромислу, члену виконавчого комітету Пасічнянської сільської ради Сергію Савчуку за надання техніки для підготовки площі під майбутній парк та для перевезення саджанців, колективу цеху технологічного транспорту НГВУ «Надвірнанафтогаз» ПАТ «Укрнафта» за надання автотранспорту для вивезення сміття з території майбутнього парку, четвертому Державному пожежно-рятувальному загону ГУ ДСНС України в Івано-Франківській області за забезпечення водою, працівникам КП «Лісовик» за підготовку території біля ріки Бистриця Надвірнянська до посадки дерев.

Дякуємо всім і кожному, хто долучився до цього екологічного проєкту, до благоустрою рідної громади, чиїми спільними силами розпочали втілювати у життя створення у нашій громаді парку відпочинку, який у недалекому майбутньому стане ще одним відпочинковим комплексом та гордістю для Пасічнянської територіальної громади.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!