Газета по-надвірнянськи
 

«Допомагати – це зовсім не важко», – соціальне служіння у Надвірній

19 листопада 2021, 13:32 | Рубрика: Благодійність, Суспільство Версія для друку Версія для друку 1,538 переглядів

Продовжуючи тему соціального служіння, котра має на меті привернути увагу суспільства та небайдужих людей до нелегкого життя і вкрай важкого становища бідних, безхатьків, знедолених, Українська Греко-Католицька Церква, як та добра і турботлива мати, розпочала 2020 року Божого безстрокову акцію «Нагодуй бідного».

Будзак

Акцію підтримали люди у всіх куточках нашої України й надалі продовжують із ще більшою завзятістю та рішучістю відгукуватися на потреби тих, котрі не мають нічого й нікого. Адже так багато довкола людей, котрі не мають елементарних речей для проживання, не мають ані одягу, ані їжі, ані житла над головою. Людей, котрі мають власні й дуже цікаві історії, але опинилися за межею бідності.

карітас

Підтримуючи цю безстрокову акцію, нині знайомимося із новими людьми, котрі дбають про добробут та затишок інших. Уже з 2001-го у Надвірній працює благодійна організація БФ «Caritas Nadvirna» (директор о. Андрій Будзак), котра займається соціальною працею не тільки у самому місті, але й районі. На сьогодні у місті працює благодійна їдальня, котра щоденно годує понад 40 людей. Соціальні робітники не забувають і за одиноких старших краян, відвідуючи їх у домівках. При «Карітасі-Надвірна» діє послуга соціального таксі, яка перевозить людей на інвалідних візках. Тут також кожен бідний та потребуючий може підібрати для себе одяг, взуття та засоби особистої гігієни. Може також і переночувати, бо є кімната для нічного перебування для двох осіб.

При «Карітас-Надвірна» також діє самодопомога для осіб з інвалідністю, до якої входять 5 людей із синдромом Дауна й аутизмом. На волонтерських засадах відкрито кафе «Ковчег», де можуть працювати особи з обмеженими фізичними можливостями. Також діє «Клуб Успішного Батьківства», який надає допомогу батькам та їхнім хворим дітям, інформує пресслужба Коломийської єпархії УГКЦ.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!