Газета по-надвірнянськи
 

Дорога громадо!

25 листопада 2021, 14:40 | Рубрика: Історія і сучасність, Державність Версія для друку Версія для друку 2,911 переглядів

30 років тому українці зробили останній крок у створенні власної держави, а знаменна дата – 1 грудня 1991 року – назавжди закарбувалась у нашій пам’яті та на сторінках історії українського народу! Всеукраїнський референдум підтвердив Акт проголошення незалежності України, офіційно задекларувавши волю українців мати власну Державу. Голос нашого народу почув та визнав весь цивілізований світ.

Сьогодні, в умовах військової агресії, ми звертаємось до наших європейських партнерів, наших друзів та знаходимо підтримку і допомогу. Незалежність далася нам великою ціною.

За роки незалежності наша країна здолала багато випробувань, але найскладніші ми переживаємо сьогодні: свобода, самостійність і незалежність, за які страждали та бились наші батьки, у 2014-му році опинились під загрозою. Сьогодні нове покоління українців зі зброєю у руках доводять своє право на власну долю, власну землю, власні переконання.

Дорогі жителі Надвірнянської територіальної громади!

Прийміть мої щирі вітання з нагоди славетної дати!

Захист тисячолітнього надбання українського народу сьогодні залежить від кожного з нас, тож об’єднаємо наші зусилля!

Заради майбутнього. Заради наших дітей. Заради України!

«Так, підтверджую».

Зіновій АНДРІЙОВИЧ,

Надвірнянський міський голова.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!