Газета по-надвірнянськи
 

Нова оселя для Василя Яворського

5 листопада 2021, 14:06 | Рубрика: Соціальне Версія для друку Версія для друку 6,905 переглядів

Цього тижня голова Надвірнянської міської ради Зіновій Андрійович, голова райдержадміністрації Володимир Пасько і голова районної ради Олександр Кеніз вручили ключі та документи про право на власність житлового будинку 19-річному Василю Яворському з Верхнього Майдану.

22

Василь – із дитинства позбавлений батьківського піклування. Прихисток знайшов у прийомній сім’ї Ярослава та Лідії Строїч у селі Вербовець Косівського району. Будинок там одноповерховий, загальна площа 44,7 кв.м. Забезпечений усім необхідним для комфортного проживання у ньому. Також є присадибна ділянка площею 0,2269 га. Загальна вартість житла та земельної ділянки, який придбала служба у справах дітей Надвірнянської міської ради за рахунок субвенції з держбюджету на придбання житла дітям-сиротам, дітям, позбавлених батьківського піклування, складає 395,424 тис. гривень. Нова оселя знаходиться у Косівщині, де проживає прийомна сім’я хлопця.

«Добрі справи не обмежені одним днем. От і сьогодні, завдяки спільним зусиллям ми маємо можливість зробити добру справу і надати допомогу сім’ям та дітям, які найбільше потребують нашої підтримки та турботи, особливо тим, котрі залишилися без батьківського тепла та опіки», наголосив Володимир Пасько.

Додамо, що у 2020 році у Надвірнянський район надійшли кошти субвенції з державного бюджету – 722 486 грн., які розподілили для виплати грошової компенсації на придбання житла для 2-х дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа. Хлопцям Денисові Юрченку та Василеві Яворському уже придбали житла, інформують міська рада і РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!