Газета по-надвірнянськи
 

Олександр Сич: «Нові шкільні автобуси – це наш внесок у розвиток територіальних громад області»

25 листопада 2021, 14:31 | Рубрика: В обласній раді, Освіта Версія для друку Версія для друку 2,506 переглядів

В Івано-Франківську урочисто вручили ключі від нових шкільних автобусів вісьмом територіальним громадам області. 12 автобусів закупили для новоутворених опорних шкіл. Загальна вартість транспортних засобів – 28 мільйонів гривень, із них понад 7 мільйонів – кошти обласного бюджету. Зокрема, один із них відправився у село Яблуниця Поляницької територіальної громади.

автобус1

Як відзначив голова обласної ради Олександр Сич, згідно з положенням Міністерства освіти України, громади, які мають понад 40 тисяч жителів, мали б давати 30% співфінансування, а де менше 40 тисяч населення – 10%, для гірських – 5%.

«Нині, коли мова йде про реорганізацію освіти, про створення опорних шкіл, то без автобусів не обійтися. Однак, практично жодна громада у нашій області не має достатнього фінансового ресурсу, аби винайти гроші для співфінансування. Тому 7 мільйонів 250 тисяч гривень з обласного бюджету – це внесок обласної ради у розвиток територіальних громад області», – акцентував Олександр Сич.

Відзначимо, що до кінця року також планують придбати ще два шкільні повнопривідні автобуси для шкіл, які знаходяться у гірській місцевості, пише пресслужба обласної ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!