- Народна Воля - http://volya.if.ua -

У Надвірній вшанували пам’ять патріотів

Posted By Модератор On 25.11.2021 @ 14:26 In Ми - українці | No Comments

21 листопада в Україні відзначили День Гідності та Свободи у пам’ять Героїв, які загинули у боротьбі за свободу і незалежність нашої держави.

У Надвірній також вшанували усіх тих, котрі власним життям, своєю жертовністю демонстрували щире прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі. Усі вони залишаються в пам’яті народу назавжди, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь. Керівництво району та міста, учасники російсько-української війни та Революції Гідності, родини Героїв Небесної Сотні, духівництво, громадськість поклали квіти та лампадки до стели Героїв Небесної Сотні і вшанували їх хвилиною мовчання. Декани Надвірнянські УГКЦ та ПЦУ протопресвітер Андрій Бакота і митрофорний протоієрей Олег Траско відслужили панахиду за новітніми Героями, а також молились за мир на українській землі.

Гідність проявляється лише в момент вибору. Її не опишеш словами. Для гідності має вагу тільки дія. Бо Гідність – це наша свобода творити своє майбутнє так, як ми хочемо і як ми його бачимо. Цю свободу ми відстояли на Майдані. Революція Гідності – наш останній Рубікон, після якого – і молоді, і старші – маємо за святий обов’язок: самим вирішувати, якою буде Україна завтра. Віримо, що зможемо перемогти ворога, досягнути добра і розквіту України, інформує Надвірнянська РДА.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2021/11/u-nadvirnij-vshanuvaly-pamyat-patriotiv/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.