Газета по-надвірнянськи
 

Відійшов у Вічність боєць полку «Азов» Ігор Ганькулич

5 листопада 2021, 13:34 | Рубрика: Пам`ять і шана Версія для друку Версія для друку 1,044 переглядів

1 листопада у лікарні внаслідок ускладнення від раптової хвороби помер учасник бойових дій на сході України, боєць окремого загону спеціального призначення «Азов» 38-річний старший солдат Ігор Іванович Ганькулич на псевдо «Ганьчик».

ганькулич

Воїн народився у селі Пнів 11 грудня 1982-го. Усе життя був патріотом та переконаним націоналістом. Коли почалася війна на Донбасі, одразу пішов добровольцем у 5-ий батальйон територіальної оборони «Прикарпаття». У лавах полку «Азов» служив із 2016-го, спочатку в мінометному дивізіоні, а згодом – у мінометній батареї 1-го батальйону. У складі мінометної батареї «Ганьчик» брав участь у багатьох операціях підрозділу, зокрема, у Мар’їнці та Красногорівці.

Ігор Ганькулич запам’ятався усім, хто його знав, як чесна і відповідальна людина. «Він був побратимом, який ніколи не ховався і брався за будь-яке завдання. Завжди намагався бути корисним. Ми всі запам’ятаємо його, як завжди веселого, простого та відвертого друга», – згадують «азовці», поінформувала прес-служба полку «Азов».

В Ігоря залишилась дружина та двоє дітей.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!