Газета по-надвірнянськи
 

Для учнів Парищенського ліцею – сертифікат на придбання комп’ютерів

10 грудня 2021, 11:49 | Рубрика: Влада, Освіта Версія для друку Версія для друку 6,982 переглядів

Голова Івано-Франківської облдержадміністрації Світлана Онищук з робочим візитом відвідала ліцей у селі Парище Надвірнянської ТГ і привезла сертифікат на придбання п`яти комп`ютерів. Педагогічний колектив цього навчального закладу один із перших у нашому районі на 100 відсотків провакцинувався від коронавірусної хвороби.

Голова ОДА побувала у класних кабінетах, поспілкувалася з учителями, зокрема, говорила про поганий стан доріг. За її словами, над цим питанням обласна державна адміністрація спільно з головами РДА та Надвірнянської міської ради працюють.

Опісля Світлана Онищук відправилась до Надвірної. По дорозі через село Верхній Майдан зупинилася біля храмів цього старостинського округу. Милувалася красою нового храму святих Володимира і Ольги та переймалася проблемами пам’ятки історії й архітектури церкви св. Миколая Чудотворця, датованою 1906 року. За словами настоятеля храму, церква перебуває в аварійному стані і потребує реставрації.

Ще один об’єкт, який відвідала очільниця ОДА, місцеве підприємство з виготовлення воскових свічок, зокрема, побутових, декоративних та ритуальних. Вона зазначила про розвиток економіки на території області. За її словами, саме такі підприємства наповнюють місцеві бюджети та створюють робочі місця для жителів громад Прикарпаття, інформує РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!