Газета по-надвірнянськи
 

Дорогі наші Захисники і Захисниці, шанована громадо!

30 грудня 2021, 13:44 | Рубрика: Акцент, Свята Версія для друку Версія для друку 404 переглядів

Минає черговий рік для нас із Вами і для України. Це був 30-ий рік Незалежної України, це є 8-ий рік агресії та війни з московією. Рік вкрай важких іспитів і втрат для держави, втрат найкращих синів та дочок, котрі стали на захист її територіальної цілісності.

для ато

Зовнішній одвічний ворог хоче нас поневолити! Та ми всі – військові, волонтери, громадяни, всі, котрі не байдужі, всі, котрі вірять, – віддаємо себе цій боротьбі. Хто виконує свій обов’язок на східних передових рубежах і допомагає створювати тил країни. Всі ми – від маленької дитини, з малюнком-посланням, на котрому тільки два слова «Повернись живим!», і до армії волонтерів та небайдужих громадян – зичимо Вам здоров’я, тепла і наснаги! Дякуємо Вам, що маємо змогу під мирним небом зустріти рік прийдешній і відсвяткувати величне Різдво Христове!

Хай по всій Україні лунає коляда, яка віщує народження нового життя, життя, на яке ми заслуговуємо!

Шанована громадо Надвірнянщини! Пам’ятайте про кожного захисника і захисницю, котрі у даний час не вдома, не з родиною за святковим столом. Їм потрібна Ваша повага і підтримка! Разом ми все зможемо! І залунає по всій Україні «Христос народився!» і «Слава Україні!».

Координаційна рада ветеранів

АТО/ООС Надвірнянщини.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!