Газета по-надвірнянськи
 

Дорогі жителі нашого славного Карпатського краю!

30 грудня 2021, 14:47 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 545 переглядів

З Різдвом Христовим! З Новим роком!

пасько

Нехай у кожну оселю та в кожну душу завітає Різдво з його казковою атмосферою і святковим настроєм, з гучними колядками та урочистим вертепом, із щедрими дарунками та запашною кутею, з родинним теплом і дорогими гостями.

У цей дивовижний період бажаю кожному долучитися до хорошої Різдвяної історії. Тільки разом ми спроможні на маштабні добрі справи. Кожен із нас, чесно виконуючи свою життєву місію, творячи добро та дбаючи про ближніх, може подарувати великому світу своє маленьке диво.

2021-й був роком великих змін в Україні, надій та сподівань. Бажаю, щоб ці зміни забезпечили нам позитивні зрушення, справедливий мир, єдність та взаємоповагу. Нехай всі надії будуть виправдані, а довіра – заслуженою. Нехай 2022-й стане роком миру в Україні!

Бажаю, щоб для нашої країни і для кожного з Вас новий рік став щасливим та успішним, щедрим на любов, хороші події, виважені рішення, мудрі вчинки, позитивні емоції.

Нехай Вифлеємська зірка осяє кожну життєву дорогу! Веселих свят! Проведіть їх в любові один до одного, у родинній злагоді та в душевній гармонії.

Христос народився! Славімо Його!

Володимир ПАСЬКО,

голова Надвірнянської районної

державної адміністрації.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!