Газета по-надвірнянськи
 

ХІІІ сесія Надвірнянської міської ради: «земельна» і насичена

3 грудня 2021, 12:07 | Рубрика: У міській раді Версія для друку Версія для друку 2,400 переглядів

Понад 150 питань із життєдіяльності об`єднаної громади, конструктивна розмова, діловий підхід і продумані ефективні рішення – такими рисами охарактеризується перебіг чергової 13-ї сесії Надвірнянської міської ради під орудою міського голови Зіновія Андрійовича.

У форматі соціально-економічному, зокрема, затвердили звіт про виконання програми соціально-економічного розвитку Надвірнянської МТГ за 9 цьогорічних місяців; внесли зміни до цієї ж програми, а також у програму благоустрою МТГ; затвердили звіт про виконання бюджету за 9 місяців ц. р. і відповідно протокол постійної депутатської комісії з питань планування, бюджету, майна і власності, водночас внесли зміни до кошторису Надвірнянської МТГ на цей рік.

Позитивні рішення ухвалено стосовно плану діяльності міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2022 рік; внесення змін до низки програм міської територіальної громади; виділення коштів із міської скарбниці для надання адресної грошової допомоги жителям тергромади, котрі внаслідок різних причин гостро потребують такої матеріальної підтримки.

З великою відповідальністю депутатський корпус підійшов до обговорення і прийняття відповідних рішень щодо надання дозволу на розроблення детального плану території (проектів внесення змін до детальних планів території), затвердження проектів детального плану території, а також технічних документацій із землеустрою та передачу у власність жителям Надвірної, Гвозда, Назавизова, Мирного, Лоєви, Стримби, Молодкова. Рішеннями сесії затверджено проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок (для ведення особистого селянського господарства, для будівництва індивідуального гаражу) та передачі у власність надвірнянцям, стримбівчанам, назавизівчанам, яких цього разу виявилося найбільше, а також жителям Мирного, Гвозда, Парище, Красної та Лісної Тарновиці. Депутати надали дозволи на розробку проектів із землеустрою, технічних документацій щодо оформлення права користування земельними ділянками. Обговорено й ухвалено рішення з питань про поновлення, припинення договорів оренди земельних ділянок, надання згоди на суборенду, викуп.

Без перебільшення, 13-у сесію, за кількістю і важливістю питань порядку денного, можна назвати «земельною». Обговорення питань такої складності завжди вимагає скрупульозності, професійності й об`єктивності. І депутати успішно справляються із покладеними на них повноваженнями, зокрема, і у цій сфері життєзабезпечення територіальної громади.

Знаковим на листопадовій сесії стало й те, що депутати окремими рішеннями надали дозволи на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у Стримбі, а також для ведення садівництва у Назавизові фронтовикам російсько-української війни. Це вкотре підтверджує послідовну політику депутатського корпусу міської ради на чолі з міським головою стосовно підтримки і розуміння потреб захисників територіальної цілісності та державності на українському сході.

Чимало питань депутати розглянули у «Різному».

В урочистій атмосфері на 13-й сесії Галину Ковальську – майстра спорту України, срібну призерку чемпіонату світу з самбо нагородили подякою за вагомий особистий внесок у спорт вищих досягнень, формування спортивного іміджу Надвірнянщини на міжнародній арені та за результати виступу на чемпіонаті світу із самбо у м. Ташкенті. За вагомий особистий внесок у спорт вищих досягнень подяки також вручили заслуженому тренеру України, старшому тренеру жіночої збірної команди України Євгенію Боднаруку та старшому тренеру молодіжної збірної команди України з самбо Андрію Микитину.

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!