Газета по-надвірнянськи
 

Надвірнянські рятувальники отримали нове спорядження

30 грудня 2021, 14:41 | Рубрика: Акцент Версія для друку Версія для друку 608 переглядів

Голова райдержадміністрації Володимир Пасько, голова районної ради Олександр Кеніз, депутат районної ради – голова бюджетної комісії Олександр Кушлик, заступник голови районної ради Іван Жигалюк вручили рятувальникам Надвірнянського РУ ГУ ДСНС України в області спеціальне обладнання для порятунку людей на водних об’єктах, закуплене за кошти районної ради.

2-стор

У заході також взяв участь народний депутат України Василь Вірастюк та начальник Головного управління ДСНС України в області Володимир Чернецький.

Катамаран, рятувальні мотузки, жилети, весла, шоломи «Panenka», гідрокостюми «sargan hepo», сухі костюми «dry suit base» та рятувальні кола «Solas» допоможуть рятувальникам краще врятувати людину, яка опинилася у небезпечній ситуації. Вони одразу ж провели навчання із залученням даних засобів на практиці.

Начальник ГУ ДСНС в області Володимир Чернецький подякував керівництву району та депутатському корпусу за розуміння і сприяння у забезпеченні пожежно-рятувального підрозділу новим обладнанням, адже йдеться про найдорожче – порятунок людського життя, повідомило Надвірнянське РУ ГУ ДСНС України в Івано-Франківській області.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!