Газета по-надвірнянськи
 

Наступного року у Надвірнянщині має запрацювати підрозділ тероборони

10 грудня 2021, 12:06 | Рубрика: Акцент, Військо Версія для друку Версія для друку 7,252 переглядів

Під керівництвом голови райдержадміністрації Володимира Паська відбулась нарада з питань розміщення особового складу 76-го окремого батальйону територіальної оборони, а також щодо організації та проведення осіннього призову на військову строкову службу до лав ЗСУ та інших військових формувань.

Із 1 січня 2022 року набирає чинності Закон України «Про основи національного спротиву», метою якого є підвищення обороноздатності держави, надання обороні України всеохопного характеру, сприяння забезпечення готовності громадян України до національного спротиву. Учасники обговорили необхідність прийняття на районному рівні цільової місцевої програми, джерелами наповнення якої мають стати кошти територіальних громад району. Саме місце розташування особового складу 76-го окремого батальйону територіальної оборони визначено у Делятинській військовій частині. І від того, як організують їхню роботу на місці, залежатиме ефективність функціонування територіальної оборони нашого району.

Окремо учасники наради зосередили увагу на осінній призовній кампанії на Надвірнянщині. Восени у районі заплановано призвати 70 призовників. За станом на час проведення наради тільки 39 чоловік відправлено до ЗСУ. Така кількість призовників складає 58% від планового завдання на призовну кампанію жовтень-грудень 2021 року.

Основними причинами незадовільного відбору призовників для проходження строкової військової служби є неякісне оповіщення призовників та їхнє ухилення від проходження районної призовної комісії. З огляду на це, необхідно посилити співпрацю між територіальним центром комплектування, органами Нацполіції та місцевого самоврядування, аби знизити рівень ухилення призовників від військової служби.

Учасниками наради стали підполковник, командир 102-ї бригади тероборони Прикарпаття Юрій Копадзе, майор, командир 76-го окремого батальйону Іван Гусаревич, військовий комісар Надвірнянського РТЦК та СП Сергій Луцюк та керівники військово-облікових столів територіальних громад Надвірнянського району.

Інф. РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!