Газета по-надвірнянськи
 

Праця для громади – їх фах і покликання

10 грудня 2021, 11:55 | Рубрика: Самоврядування Версія для друку Версія для друку 7,203 переглядів

У День місцевого самоврядування 7 грудня голова Надвірнянської міської ради Зіновій Андрійович, голова районної ради Олександр Кеніз та голова РДА Володимир Пасько привітали колектив з професійним святом – Днем органів місцевого самоврядування.

Очільник міста зазначив, що робота в органах місцевого самоврядування – складна і відповідальна, потребує повної самовіддачі. «Шановні колеги! Бути працівником місцевого самоврядування – це велика честь. Впевнений, що всі ви – професіонали своєї справи, своєю роботою піднімаєте престиж місцевого самоврядування. Сподіваюся, що в майбутньому наша спільна праця принесе позитивний результат і ми будемо пишатися нашими досягненнями. Щиро вітаю вас з професійним святом. Дозвольте подякувати за плідну працю, за все те, що ви робите для соціально-економічного розвитку територій, за те, що ви робите для людей. Хочу подякувати всім вам за сумлінне виконання обов’язків перед людьми. Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, добра, наснаги та енергії, нових здобутків на ниві зміцнення державності. Сподіваюся, що цей святковий день додасть настрою, більше консолідуватиме нашу спільну роботу у напрямку відродження, збереження і примноження, надихатиме на нові звершення задля розвитку рідної України та Надвірнянської територіальної громади!», – зазначив Зіновій Андрійович.

Із щирими словами вдячності за взаєморозуміння та співпрацю до своїх колег звернувся голова районної ради Олександр Кеніз, який наголосив, що цей день став «загальнонародним святом для депутатів рад усіх рівнів, для посадових осіб місцевого самоврядування і, що найголовніше, для виборців. Адже саме виборці довірили високе право і велику відповідальність від їхнього імені брати безпосередню участь у розв’язанні нагальних проблем територіальних громад».

Керівник району висловив сподівання, що професійні і моральні якості, небайдужість за майбутнє рідного краю дозволять успішно взяти на себе всю відповідальність за вирішення проблем місцевого розвитку, найскладніших питань, які ставить життя, на користь наших виборців.

Голова РДА Володимир Пасько зазначив, що свято народовладдя – День місцевого самоврядування – спонукає усіх нас до ще більшого піклування про наш спільний дім – Україну, побажав усім працівникам органів місцевого самоврядування, депутатам рад різних рівнів і скликань міцного здоров’я, наснаги й успіхів у виконанні важливих представницьких функцій, гараздів у родинах, міцної віри і невичерпного оптимізму в утвердженні високоавторитетного і самодостатнього місцевого самоврядування в Україні. «Саме місцева влада, наголосив Володимир Пасько, є сьогодні найбільш наближеною до людей і зрозумілою людям. Зі своїми проблемами, болями, труднощами люди йдуть насамперед до вас!».

Опісля вручили грамоти кращим представникам органів місцевого самоврядування. За багаторічну сумлінну працю в органах місцевого самоврядування, відповідальне ставлення до виконання посадових обов`язків, активну життєву позицію та з нагоди професійного свята грамотами міської ради нагородили заступника міського голови Олега Йосипенка, секретаря міської ради Тараса Пекарського, а також керівників і спеціалістів відділів, управлінь, служб Надвірнянської міської ради ТГ.

Аматорські колективи і солісти, зокрема, Наталія Мандзюк, Микола Ровенко, виступили з концертною програмою, повідомляє Надвірнянська міська рада.

А також до Дня місцевого самоврядування працівники Делятинської і Надвірнянської місцевих рад та їхній депутатський актив зустрілись у товариському матчі з міні-футболу на полі зі штучним покриттям у Білих Ославах.

Працівники місцевого самоврядування таким чином показують, що у здоровому тілі повинен панувати здоровий дух, а це сприятиме кращій, целеспрямованій і високоефективній роботі на благо громад району.

У результаті футбольного поєдинку із рахунком 6:5 перемогла Делятинська команда-господар.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!