Газета по-надвірнянськи
 

Шановні працівники ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття», ветерани, акціонери!

30 грудня 2021, 14:27 | Рубрика: Акцент, Свята Версія для друку Версія для друку 402 переглядів

Одвічні зимові свята дарують нам те, чого дедалі більше бракує у повсякденному житті. І найперше – радості, щирого спілкування, добрих почуттів та надії, що завтра стане краще, заможніше, веселіше.

commerce_products_5065

Вітаючи Вас з Новим роком і Різдвом Христовим, ми від усього серця зичимо цього кожному працівникові нашого колективу, кожному ветеранові, акціонерові, учасникові АТО-ООС, усім жителям Надвірнянщини. Переконані: такі сподівання реальні наперекір усім викликам сьогодення.

Хай справдяться Ваші предвічні сподівання, втіляться задуми й прагнення, спрямовані на творення добра нашій Батьківщині-матері, її вірним синам і дочкам, усім тим, котрі зберегли у собі святе почуття людської та національної гідності. Нехай рясно сіється і щедро родиться на Вашій життєвій ниві здоров`я, добро, щастя, любов, милосердя, а день народження нашого Спасителя сяє світлом Господньої зірки і вкаже вірну дорогу до здобуття Вами високої життєвої мети. Духовне єднання у родинному колі на Новий рік, Свят-вечір і Різдво будуть не лише традицією, а й символом прадідівської та нашої віри у месійну роль народженого Сина Божого.

Щастя Вам у Новому році! Веселого, світлого, піднесеного різдвяного настрою!

З пошаною

Ігор ЮРКЕВИЧ,

голова правління ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття».

Ігор СКОРУПСЬКИЙ,

голова комітету профспілки.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!