Газета по-надвірнянськи
 

6 грудня – День Збройних сил України

3 грудня 2021, 12:38 | Рубрика: В обороні держави, Свята, Тема дня Версія для друку Версія для друку 1,043 переглядів

 збройні сили

Дорогі військовослужбовці та ветерани Збройних сил України!

Від щирого серця вітаємо Вас із 30-тою річницею Збройних Сил України! Цього дня особливо хочеться привітати тих, котрі виконують військовий обов’язок перед державою у лавах Української армії.

Найцінніше у нашому житті – мир, спокій і стабільність, тому немає вищої честі, ніж бути захисником рідної країни. Тому ми сильніше завдячуємо та поважаємо тих, котрі носили і носять військову форму, охороняють спокій матерів і дітей, людей похилого віку. Вшановуємо пам’ять воїнів, які віддали найцінніше – своє життя за українську землю.

Бажаю всім українським військовослужбовцям успіхів в удосконаленні бойової та професійної майстерності, натхнення і віри в силу власної держави, надійного родинного тилу, здоров’я, миру та звершення всіх мрій і побажань!

Зіновій АНДРІЙОВИЧ,

Надвірнянський міський голова.

Шановні військовослужбовці!

Вітаю Вас із Днем Збройних сил України. Споконвіку в цю днину українці вшановували захисників, які стояли на сторожі їхніх миру і спокою.

Сили

Сьогодні, коли поблизу східних кордонів точиться запекла боротьба за суверенітет України, це свято набуло особливого значення. Зовнішня небезпека прискорила гартування української армії.

За останні роки наше військо зміцніло й набуло ратного досвіду. Кожен боєць, перебуваючи на передовій чи в тилу, усвідомлює: від його стійкості, завзятості та бойової майстерності залежить майбутнє держави.

Велика вдячність армійцям за відвагу й героїзм. Доземний уклін ветеранам – за гідний приклад і виховання справжніх воїнів. Довічна пам’ять бійцям, які заради України віддали своє життя.

Бажаю Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, наснаги, щастя, добробуту, нових звершень та мирного неба.

Упевнений, Збройні сили України й надалі надійно стоятимуть на варті нашої незалежності.

Слава українському війську! Слава Україні! Слава Героям!

Володимир ПАСЬКО,

голова районної державної адміністрації.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!