Газета по-надвірнянськи
 

Шановні жителі Надвірної, депутати міської ради, члени виконавчого комітету, активісти органів самоорганізації населення та громадських організацій, працівники і ветерани органів місцевого самоврядування!

3 грудня 2021, 12:34 | Рубрика: Самоврядування, Свята Версія для друку Версія для друку 3,828 переглядів

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування!
День місцевого самоврядування – свято нашої територіальної громади, свято кожного її жителя, адже разом ми – громада, яка вирішує питання місцевого значення, які відіграють вирішальну роль у розвитку та розбудові нашої громади, забезпеченні його життєдіяльності.

На наших власних плечах лежить відповідальність за благоустрій громади, підвищення якості адміністративних послуг, реалізація задумів та перспективних планів – тобто підвищення рівня життя всіх жителів громади.
Як міський голова скажу, що для мене головне – зробити місто та села нашої громади комфортними для життя. Я завжди готовий підтримати ваші ідеї й ініціативи, бо саме разом із вами ми будемо вирішувати всі проблемні питання.
Бажаю всім здоров`я, миру, злагоди, активної громадянської позиції та єдності на шляху розбудови нашої Надвірнянської територіальної громади!

Зіновій АНДРІЙОВИЧ,
Надвірнянський міський голова.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!