Газета по-надвірнянськи
 

Тетяна Коваль із Ланчина – «Найталановитіша дитина 2021»

3 грудня 2021, 11:43 | Рубрика: Ми - українці Версія для друку Версія для друку 1,092 переглядів

У листопадові дні у столичному Музеї «Становлення Української нації» відбулась V церемонія нагородження переможців щорічної премії «100 успішних українців», котра об’єднала волонтерів, благодійників, бізнесменів, лікарів, громадських та культурних діячів, акторів, дизайнерів, юристів, психологів і талановитих дітей, які кожного дня своїми діями змінюють наше суспільство на краще та перевертають поняття успіху. 

8-стор

Основні ідейники й організатори проєкту – громадська діячка, авторка понад пів тисячі соціальних проектів Тетяна Петракова та команда соціального глянцю «Ukrainian people».

У номінації «Найталановитіша дитина 2021» серед майже чотирьох десятків її переможців є і наша юна краянка, авторка власних поетичних творів, учениця Ланчинської гімназії 12-річна Тетяна Коваль.

Вона – всебічно розвинена, займається виразним читанням, малює, грає у шашки, відвідує музичну школу по класу скрипки і бере участь та успішно перемагає у багатьох всеукраїнських і міжнародних конкурсах та фестивалях. А яскраве підтвердження цьому – понад 60 престижних та омріяних нагород, зокрема, це і грамоти, і дипломи, і кубки, і статуетки. Серед вагомих перемог: 1-е місце у Міжнародному багатожанровому фестивалі-конкурсі «Gold Europe – Свято Осені» та грант на 50 євро; диплом першого ступеня Міжнародного фестивалю-конкурсу талантів Final Talent Fest у номінації «Художнє читання»; диплом за ІІ місце у відкритій першості з шашок-64 до дня Святого Миколая серед юнаків та дівчат Івано-Франківської обласної дитячо-юнацької спортивної школи; грамота за І місце у чемпіонаті Івано-Франківської області шашок-64 серед юних надій (дівчата 2007 р. н. та молодші); номінація «Дитина року» на Всеукраїнській премії «Диво дитина»; грамота за перемогу у конкурсі з нагоди Дня Матері «Моя мама». А ще нещодавно успішно дебютувала у короткометражному фільмі «Безпритульні тварини мають право на життя» у рамках соціального проєкту «Світ очима дітей».

Своїм одноліткам Тетянка радить: «Дружити з книгою, бо книга – це храм, який треба відвідувати щодня. Це найдорожчий, найрідніший друг після батьків».

Дівчинка розповіла:

«Я добре пам’ятаю мій перший виступ – це шкільне свято до Дня матері. Я декламувала власний вірш, а мама мені щиро посміхалась із зали і підбадьорювала мене. Я тоді була незабутньо щаслива».

Як важливо батькам помічати, підтримувати, допомагати, хвалити і мотивувати дитину розвиватися змалечку. Згодом і учителі-наставники стають тими поводирями, котрі ведуть учнів-вихованців у широкий та цікавий світ знань, надихають, скеровують, а також виявляють у дитини здібності, талант до конкретного чи багатьох видів занять.

Найбільше тішить дітей і додає їм упевненості у власному розвитку, звісно, батьківська підтримка та любов, а також, коли їхні таланти, працю і величезні старання достойно оцінюють фахівці уже на районному, обласному, всеукраїнському і, навіть, на міжнародному рівнях.

«Успіх – це коли ваші дії, слова та життя надихають інших та змінюють суспільство на краще! Саме таких людей об’єднала наша премія. Людей, які щодня на своєму рівні творять дива!», – ділиться автор проєкту Тетяна Петракова. Мета заходу – також популяризувати дитячу творчість, створити атмосферу взаємоповаги та взаємопідтримки між дітьми. – Це дуже важливо в наш час, який втрачає прості людські цінності. Всі наші проєкти створені з любов’ю, теплом та повагою до наших дітей, – наголосила громадська діячка.

На досягнутому Тетяна Коваль не збирається зупинятися. У найближчому майбутньому мріє продекламувати роман геніальної поетеси сучасності Ліни Костенко «Маруся Чурай», видати власну поетичну збірку і зняти відеоролик на поезію Лесі Українки «Товаришці на спомин».

Бажаємо здійснення задуманих планів!

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!