Газета по-надвірнянськи
 

Виїзне засідання обласної ради

10 грудня 2021, 11:50 | Рубрика: Самоврядування Версія для друку Версія для друку 6,765 переглядів

Голова обласної ради Олександр Сич та його перший заступник Василь Гладій спільно з членами ради обласного конкурсу проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування з робочим візитом побували у Делятинській і Ворохтянській селищних та Яремчанській міській радах. У рамках робочої поїздки вони ознайомилися з результатами реалізації проєктів обласних конкурсів розвитку місцевого самоврядування, які впроваджували упродовж останніх трьох років.

“Ми аналізуємо проекти, не тільки ті, які реалізовували цього року, але й за декілька останніх років, щоби відчути динаміку. В горах своя динаміка та своєрідність проектів. Вони більшою мірою ґрунтуються на автентичності. Їхня стратегічна мета – залучити туриста. А для цього треба вишукувати «родзинки». Вкотре переконуюся, що наша ідея проведення конкурсу проектів розвитку місцевого самоврядування не тільки помічна громадам у фінансовому плані, але й дає стимул і підштовхує на реалізацію того креативу, на який би в іншому випадку, можливо, навіть, і не звернули увагу“, – підкреслив Олександр Сич.

Перебуваючи у Делятинській територіальній громаді, керівники та депутати обласної ради ознайомилися із результатами реалізації проєкту-переможця дев’ятого Конкурсу «Делятинщина – предвічна брама в Карпати», у рамках якого облаштовано 4 туристичні локації. Керівництво Делятинської територіальної громади презентувало також результати реалізації чотирьох проєктів-переможців дев’ятого-одинадцятого Конкурсів, які впроваджували упродовж 2019-2021 років. На їх співфінансування з обласного бюджету спрямовано один мільйон гривень.

У селі Дора Яремчанської ТГ члени ради Конкурсу побували у криївці УПА, яку реконструювали у рамках проєкту «Остання криївка», що став переможцем Конкурсу ініціатив місцевих карпатських громад. На його реалізацію з обласного бюджету виділили співфінансування 250 тисяч гривень. Загалом протягом 2019-2021 років у рамках дев’ятого-одинадцятого Конкурсів у Яремчанській територіальній громаді реалізовано 3 проєкти на загальну суму 1,3 мільйона гривень, у тому числі з обласного бюджету – 890 тисяч гривень, повідомила пресслужба обласної ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!