Газета по-надвірнянськи
 

32-річна зустріч із читачами

14 січня 2022, 16:21 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 810 переглядів

Саме так «Народна Воля» розпочинає рік 2022-ий своєю 32-річною шанобливою зустріччю-спілкуванням і працею в інформаційній сфері із передплатниками, шанувальниками, рекламодавцями, читачами.

Дякуємо за розуміння, підтримку і за те, що залишаєтеся з нами!

Сьогодні святкуємо свято Василія Великого і Старий Новий рік, а 19 січня – Богоявлення і Хрещення Господнє, відоме у народі як Йорданське Водохрестя. Ще й досі лунають щедрі і дзвінкі колядки на прославу Господа нашого Ісуса Христа. Дух різдвяних празничних передзвонів передаємо у фотопублікаціях у нинішньому числі.

Січень позначений пам`ятними датами народження українських письменників-патріотів Василя Стуса, Василя Симоненка, Володимира Сосюри.

1 січня відзначили 113-ту річницю від дня народження Провідника ОУН-УПА Степана Бандери. У цьому році відзначатимемо на державному рівні 80-ту річницю створення Української Повстанської Армії, про це прийнята відповідна постанова Верховної Ради України. На Прикарпатті обласна рада оголосила 2022 рік Роком 80-річчя УПА.

12 січня стало датою сумної 50-ої річниці початку хвилі політичних репресій в Україні у 1972-му, яка згодом почала відзначатися у радянських тюрмах і таборах голодними страйками та петиціями як День українського політв`язня. У наступному числі подамо об`ємну публікацію на цю тему.

Приєднуйтесь до «Народної Волі» як передплатники, читачі та активні автори!

У добру творчу газетну дорогу у році 2022-му!

Іван ГРИДЖУК,

директор, головний редактор

ПП «Медіацентр «Народна Воля».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!