- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Чирлідинг для учнів Стримбівської гімназії та вчителів фізкультури

Posted By Модератор On 21.01.2022 @ 13:02 In Акцент | No Comments

На базі Стримбівської гімназії минулої п`ятниці відбувся обласний семінар-практикум на тему «Впровадження нових підходів до організації фізичного виховання в закладах загальної середньої освіти».

У ньому взяли участь заступник голови комітету фізичної культури, заступник голови комітету з фізичного виховання та спорту МОНУ Андрій Боляк, суддя міжнародної категорії, голова суддівського комітету Федерації чирлідингу України, багаторазова чемпіонка України, володарка кубка України, переможниця міжнародних турнірів з чирлідингу Олександра Боляк, методист Івано-Франківського інституту післядипломної педагогічної освіти Андрій Шпільчак, працівники управління освіти Надвірнянської міської ради, вчителі фізичної культури, повідомило управління освіти Надвірнянської міської ради.

Андрій Боляк, Олександра Боляк і Андрій Шпільчак розповіли про такі важливі теми: «Основні підходи до організації освітнього процесу з фізичної культури у 5 класах НУШ», «Чирлідинг у системі фізичного виховання школярів» й «Особливості організації проведення інваріативної та варіативної складової навчальної програми з фізичної культури».

Педагоги мали можливість спостерігати за уроком на тему «Впровадження нових модулів за програмою НУШ: чирлідинг, регбі, бадмінтон, cool games», який провів учитель фізичної культури Стримбівської гімназії Василь Шовгенюк.

Учителі фізкультури заслухали виступи поважних гостей, обговорили і підбили підсумки семінару. Учні Стримбівської гімназії підготували різдвяні привітання.

Олександра Боляк провела практичне заняття з чирлідингу (вид спорту, який поєднує елементи шоу і видовищних видів спорту (танці, гімнастика та акробатика)) для учнів гімназії та вчителів фізичної культури Надвірнянської тергромади.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2022/01/chyrlidynh-dlya-uchniv-strymbivskoji-himnaziji-ta-vchyteliv-fizkultury/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.