- Народна Воля - http://volya.if.ua -

До 22 січня триває реєстрація для участі у пробному ЗНО

Posted By Модератор On 14.01.2022 @ 15:26 In Акцент,Освіта | No Comments

5 січня розпочалася реєстрація для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні (ЗНО) і триватиме до 22 січня. Кожен охочий зможе зареєструватися на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

ЗНО [1]

Участь у пробному тестуванні дає змогу учасникам: попрацювати з тестами, що відповідають вимогам програм ЗНО, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт основної сесії ЗНО 2022 року; попрактикуватися у заповненні бланків відповідей; психологічно налаштуватися на проходження ЗНО; навчитися ефективно розподіляти час.

Вартість пробного ЗНО різниться за регіонами й коливається в межах від 213 до 309 грн. Різниця пов’язана з особливостями організації тестувань, зокрема, з вартістю друку й доставки матеріалів у різних регіонах, прогнозованою кількістю тестувань тощо.

Для всіх зареєстрованих учасників пробного ЗНО створять інформаційні сторінки, на яких до 10 березня розмістять інформацію про час і місце проходження пробного ЗНО, а згодом – результати тестування.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання відбудеться:

19 березня – з української мови і літератури, з української мови;

26 березня – з історії України, математики, математики (завдання рівня стандарту), біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов.

У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.

Для отримання результатів пробного ЗНО кожному учаснику потрібно занести свої відповіді до спеціального сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» у такі терміни: 19-21 березня – з української мови, української мови і літератури; 26-28 березня – з історії України, математики, математики (завдання рівня стандарту), біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов.

Результати тестування з української мови, української мови і літератури оприлюднять на інформаційних сторінках учасників 25 березня, з інших предметів – 1 квітня, інформує Український центр оцінювання якості освіти.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2022/01/do-22-sichnya-tryvaje-rejestratsiya-dlya-uchasti-u-probnomu-zno/

URLs in this post:

[1] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2022/01/ЗНО.jpg

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.