Газета по-надвірнянськи
 

Із 24 січня можна придбати ліки за програмою «єПідтримка»

28 січня 2022, 12:37 | Рубрика: До відома краян Версія для друку Версія для друку 332 переглядів

З 24 січня українці віком від 60 років можуть витратити 1000 грн. «єПідтримки», яку вони отримали за вакцинацію проти COVID-19, на придбання ліків в аптеках. Купити можна будь-які лікарські засоби, дозволені для застосування в Україні, як за рецептом лікаря, так і без нього.

За інформацією Міністерства економіки України, банки перевірятимуть вік людини у момент проведення платежу. Коли саме вона оформила картку – неважливо, головне, щоб на момент купівлі ліків їй вже виповнилося 60 років.

За кошти програми можна придбати виключно лікарські засоби, а не будь-які товари, що реалізуються в аптеці. Приміром, не можна купити препарати недоведеної ефективності, такі, як дієтичні добавки, а також косметичні засоби чи медичні прилади, наприклад, апарати для вимірювання тиску, інгалятори тощо.

Скористатися коштами за програмою «єПідтримка» поки можуть лише власники смартфонів. Наразі основною умовою отримання тисячі за вакцинацію є наявність встановленого застосунку «Дія» зі «зеленим» COVID-сертифікатом.

Тому спершу безоплатно оформте спеціальну картку «єПідтримка» в одному з банків, які є партнерами програми. Нині серед них: «Альфа-банк», «А-Банк», «Банк Восток», «izibank», «Monobank», «Ощадбанк», «ПриватБанк», «Райффайзен Банк» та «Укргазбанк». Для цього можна скористатися мобільним застосунком банку.

Далі завантажте на мобільний телефон застосунок «Дія». У ньому згенеруйте «зелений» COVID-сертифікат, після чого знайдіть у категорії «Послуги» пункт «єПідтримка». Якщо ви отримали повідомлення про успішну реєстрацію своєї заяви, вам залишається лише очікувати на зарахування коштів. Це може зайняти до десяти днів.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!